22 Sergio Romero, 15 Nicolas Otamendi, 2 Martin Demichelis, 4 Nicolas Burdisso, 6 Gabriel Heinze, 14 Javier Mascherano, 20 Maxi Rodriguez, 7 Angel Di Maria, 10 Lionel Messi, 11 Carlos Tevez, 9 Gonzalo Higuain.

1 Oscar Perez, 16 Efrain Juarez, 2 Francisco Rodriguez, 4 Rafael Marquez, 3 Carlos Salcido, 5 Ricardo Osorio, 18 Andres Guardado, 6 Gerardo Torrado, 21 Adolfo Bautista, 17 Giovani Dos Santos, 14 Javier Hernandez.

Mängu vilistab itaallane Roberto Rosetti, sooja on Johannesburgis 14 kraadi.

Esimene poolaeg:

Mängu algus on pigem rahulik ja kontrolliv mõlemalt poolt.

Väljakule on visatud mõned pikad valged lindid, nagu Lõuna-Ameerikas on tavaks. Rosetti käseb need ära koristada ja seda teeb ... Mehhiko väravavaht Perez!

7. minut: vasakkaitsja Salcido põrutab päris kaugelt ja pall läheb üle Romero näppude latti!

8. minut: Dos Santos söödab Guardadole, kes välisküljega lööb väga napilt postist mööda, Romero jälgib ainult pilguga.

12. minut: Messi löök on pehme, Perez püüab.

14. minut: Mehhikolt hoogne rünnak, MM-i kiireim mees Hernandez lajatab paar meetrit mööda.

25 minutit oli ilmne ülekaal Mehhikol, kuni salvas Argentina.

Tevez suunati üksi läbi, tema löögi Perez tõrjub, pall põrkab Messile, kes selle uuesti Tevezile söödab, viimane lööb värava, ise selges suluseisus.

Rosetti suhtleb joonekohtunikuga, sisuliselt kõik mängijad ümberringi sädistamas, aga otsust ei muudeta.

33. minut: Osorio eksib rämedalt, Higuain napsab palli, mängib üle Perezi ja lööb 2:0!

37. minut: mehhiklased on nagu šokis - Di Maria saab 16-kastist löögile, Perez efektsel hüppel päästab.

42. minut: Higuain pääseb viiekasti joonelt peaga lööma, aga suunab mööda.

Kui mehhiklased siit veel oma mängu leiavad, on nad äraütlemata tublid.

Vaheaeg.

Teine poolaeg:

Mehhikol vahetus - Barrero sisse, Bautista välja.

52. minut: turniiri TOP 5 värav Tevezilt! Argentiinlane lööb pöördelt 25-lt meetrilt hirmsa jõuga Perezile püüdmatult posti kõrvale - 3:0!

60. minut: Barrero läheb efektselt kahest argentiinlasest mööda, otsustab ise vasakult terava nurga alt lüüa, aga küljevõrku.

61. minut: veel üks vahetus Mehhikolt - Guardado välja ja Argentinas sündinud Guillermo Franco sisse.

62. minut: suurepärane moment Mehhikol taas, kuid Hernandez lööb mõnelt meetrilt peaga üle.

69. minut: kahe värava autori Tevezi võtab Maradona välja ja Juan Sebastian Veron platsile.

71. minut: Manchester United on teinud ülihea ostu - Javier Hernandez keerab end Demichelise valve alt mänglevalt välja ja virutab palli pilku tõstmata Romerole püüdmatult lati alla - 3:1.

80. minut: Heinze päästab Argentina teisest väravast, lüües palli peaga ära enne rünnakule tormanud Marquezi.

90+2. minut: praktiliselt terve teise poolaja varjus olnud Messi võttis kolm meest ette, mängis neist läbi ja põrutas lati alla, ent natuke liiga keskele ja Perez sai näpud vahele.

Argentina võitis 3:1 ja kohtub teist MM-i järjest veerandfinaalis Saksamaaga. See mäng toimub 3. juulil kell 17.00 Kaplinnas. Neli aastat tagasi said penaltiseerias võidu sakslased.

Eellugu:

Diego Maradona andis eelmises mängus oma põhimeestele puhkust. Täna peaks taas algkoosseisus olema Carlos Tevez, Javier Mascherano ja Gonzalo Higuain.

Mehhiko võit oleks täna kindlasti suurüllatus. Viimasest 25-st omavahelisest mängust on 11 võitnud Argentina ja vaid neli Mehhiko. Mehhiklased pole välisturniiridel veel kunagi kaheksa parema hulka jõudnud.