Valitsev Inglismaa meister Manchester United näitas laupäeval Premier League'i kolmandas voorus, et teises voorus saadud 0:1 kaotus Burnleylt oli lihtsalt väike "tööõnnetus". Wigan Athletic suutis meistri vastu kodus esimese poolaja nulle hoida, kuid lõpuks kaotas koguni 0:5.

Skoori avas 56. minutil Wayne Rooney, 2:0 tegi kaks minutit hiljem Dimitar Berbatov. 65. minutil lõi oma teise värava Rooney, 85. minutil avas liigas ManU särgis oma väravaarve Michael Owen ning punkti pani 90. minutil Nani.

Võimsalt jätkas ka Londoni Arsenal, kes kodusel Emirates Stadiumil käis 4:1 üle Portsmouthist. Esimesed kaks väravat lõi 18. ja 21. minutil Abou Diaby. 37. minutil vähendas Younes Kaboul küll külaliste kaotusseisu, kuid William Gallas 51. ja Aaron Ramsey 68. minutil kindlustasid kodumeeskonnale ikkagi 4:1 võidu.

Sunderland jäi kodus Blackburn Roversi vastu 0:1 taha (21. minutil Gael Givet), kuid Kenwyne Jonesi kaks tabamust 32. ja 53. minutil kindlustasid 2:1 võidu siiski Sunderlandile.

Kaks võitu kahest mängust on Manchester Cityl, kelle värava Wolverhampton Wanderersi vastu lõi 17. minutil Emmanuel Adebayor. Esimese võidu kahe kaotuse kõrvale teenis Hull City, kellele tõi esimesed kolm punkti tabelisse Kamel Ghilase poolt 61. minutil Bolton Wanderersi väravasse löödud pall. Birmingham City ja Stoke City kohtumises väravaid ei löödud.