Aston Villa on Inglise Premier League'is nüüd võiduta olnud juba kaheksa vooru. Viimati 7. veebruaril kolm punkti tabelisse saanud Birminghami klubi (siis alistati võõrsil Blackburn Rovers 2:0) kohtus laupäeval Villa Parkil West Ham Unitediga. Emile Heskey viis küll Martin O'Neilli hoolealused 11. minutil juhtima, kuid viis minutit enne kohtumise lõppu lubati Diego Tristanil viigistada. Viimasest kaheksast liigamängust on Villa viigistanud kolm ja kaotanud viis ning langenud tabelis viiendale kohale.

Kolm laupäevast kohtumist lõppesid kodumeeskonna 1:0 võiduga. Nii alistas Portsmouth Bolton Wanderersi (värav 78. minutil Nwankwo Kanu), Stoke City Blackburn Roversi (75. minutil Liam Lawrence) ja liigasse püsimajäämise eest võitlev Sunderland Hull City (45. minutil Djibril Cisse). Hooaja alguses liidrite sekka kuulunud Hull City on alates 29. oktoobrist suutnud võita vaid kaks kohtumist.

Middlesbrough' ja Fulhami kohtumises jäid väravad löömata.