Prantsusmaa meistri ASVEL-i kõrval osalesid turniiril kolm Hispaania meistriliiga klubi Badalona Joventud, Valencia ning Vitoria Caja Laboral (endine Tau Ceramica), kirjutab Delfi Sport.

Esimeses mängus alistas Asvel 62:59 Joventudi, Kangur panustas võitu 12 punkti. "Olime enamuse mänguajast taga, kuid lõpp õnnestus enda kasuks pöörata," sõnas ASVEL-i ridadesse kuuluv eestlane Delfi Spordile.

Teisest paarist jõudis esikohamänguni Valencia, olles Caja Laboral´ist üle 86:75.

Finaali ASVEL kaotas 77:83. Poolaja suurelt kaotanud Prantsusmaa meister tuli mängu tagasi kolmandal veerandajal, mängides tagasi 15-punktilise vahe. Kanguri arvele jäi kohtumises 9 punkti.

"Mõlemas kohtumises sain mängida 20-25 minutit. Tundsin end turniiril üsna kindlalt ja võib öelda, et olen meeskonda korralikult sisse sulanud," vahendas Kangur muljeid.

Valencia suurimad skooritegijad olid finaalis Rafael Martinez 23 ja Matthew Nielsen 16 punktiga. ASVEL-i poolel vastas 22 punktiga Benjamin Dewar.