60 m tõkkejooksu eejooksudes said uue isikliku rekordiga hakkama nii Ksenija Balta kui Andres Raja. Baltale kolmanda koha andnud lõpuaeg 8,46 sekundit on eelmisest rekordist parem 0,17 sajandiku võrra. Kaks kiiremat olid Olena Krasovska (Ukraina) 8,35 ja Kadri Viigipuu 8,37-ga. Ka finaalis oli kiireim Krasovka, saades ajaks 8,16. Balta parandas isiklikku marki veel 0,16 sekundi võrra ning oli 8,30-ga teine. Viigipuu pidi 8,34-ga leppima kolmanda kohaga.

Andres Raja kattis 60 m tõketega eeljooksus 7,92 sekundiga ja edestas 0,07 sekundiga tiitlivõistlustelgi silma paistnud ukrainlast Sergei Demidjukki. Ka finaalis oli Raja võidumees, aeg 7,93. Järgnesid lätlane Karlis Daube 8,03 ja Demidjuk 8,09-ga.

60 m jooksus eestlastel paremate hulka asja polnud. Meestest oli Teet Meerits oli meie parimana 7,00-ga neljas. Pjedestaalile pääsesid Dmitro Ostrovski (Ukraina) 6,77, Maris Grenins (Läti) 6,90 ja Vitalijs Šimans (Läti) 6,93 sekundiga. Naiste finaalis said külalised koguni nelikvõidu. Kiireim oli lätlanna Jekaterina Cekele 7,46-ga, järgnesid tema rahvuskaaslane Liene Purina 7,50, Jelizaveta Brõzgina (Ukraina) 7,54, Aleksandra Sorokina (Venemaa) 7,63 ja alles viiendana Grit Šadeiko 7,71-ga. Kolmikhüppes jäi Lauri Leisi võidutulemuseks lahjas konkurentsis 16.14. Naistes sai Svetlana Semjonova (Venemaa) parimal katsel kirja 13.25. Kuuli tõukasid Brita Jäärats 12.79 ja Roland Mändla 17.15.

Meeste kaugushüppes piisanuks Jaanus Uudmäel võiduks ka paremuselt kolmandast hüppest, võidutulemuseks jäi viimasel katsel saavutatud 7.72. Veel sai Uudmäe kirja 7.64, 7.62 ja 7.40. Teine oli ukrainlane Oleksi Lukaševitš 7.47 ja kolmas Tõnis Sahk 7.46-ga. Naiste kaugushüppes sooritas Sirkka-Liisa Kivine kolm mõõtmisele läinud katset ning kõik need oleksid andnud ka esikoha. Päeva parim 6.47 tuli kohe esimesel üritusel, teise katse pikkus oli 6.31 ka viimasel 6,34. Aiga Grabuste (Läti) sai kirja 6.27, Helen Hunt 5.72.

Meeste teivashüppes sai võidu venelane jevgeni Agejev 5.15-ga, Mareks Arents (Läti) ületas 4.85 ja Kristo Rudissaar 4.75. 800 m jooksudes olid võitjad Oleg Lobanov (Ukraina) 1.51,54 (Eesti parimana Ranel Rünk 1.59,51-ga kuues) ja Anna Verhovskaja (Venemaa) 2.10,61-ga.

Naiste kõrgushüppes üritas Anna Iljuštšenko kolmel katsel uut Eesti siserekordit 1.92, kahjuks ebaõnnestunult. Võidutulemuseks jäi teisel katsel ületatud 1.88. Grete Udras sai jagu 1.81-st ja Natalia Cakova (Läti) 1.78-st.

Meeste kõrgele hüppajatest oli Tartus võidumees Karl Lumi - tallinlasele alistus ainsana latt kõrgusel 2.19. Roman Jevgenjev (Venemaa) oli 2.12-ga teine ja Nauris Bloks (Läti) 2.01-ga kolmas.

Võistlusõhtu pikima jooksumaa, 3000 meetrit võitis Viljar Vallimäe 8.38,09-ga, jättes teiseks Roman Fosti 8.52,42 ja kolmandaks Kaspars Briska (Läti) 8.53,75-ga.