Meeste kettaheites ja odaviskes jäi välja andmata ka BIGi poolt preemiaks pandud 100 000 krooni Eesti rekordi püstitajale kuigi mõlemad alad olid siiski väga kõrgetasemelised. Meeste kettaheites võidutses Gerd Kanter Aleksander Tammerti ees pea kolme meetriga - tulemused vastavalt 66.20 ja 64.60. Taas heitis 60-meetri joonest üle ka Märt Israel saades tulemuseks 61.52. Margus Hunt suutis oma parimal katsel heita 58.94.

Meeste odaviskes viskas Andrus Värnik oma parima kolmandal katsel, saades tagajärjeks 83.48. Teise koha hõivas pjedestaalil Heiko Väät 73.02-ga. Kuulitõukes meestest jäi Taavi Peetrel vaid 2 cm puudu oma selle hooaja parimast tulemusest - parimal katsel tõukas Peetre 19.78. Teise koha saavutas lätlane Maris Urtans 19.26-ga. Napilt jäi 19 meetri joon alistamata Raigo Toompuul, parimal tõukel suutis Toompuu 18.91. Heast klassist isiklikud rekordid püstitasid kuulitõukes aga Märt Israel (17.86) ja Andrus Niit (17.78).

Jackpoti kursil jätkavad Mirjam Liimask võitis 100m tõkkejooksu 13,66-ga, Ebe Reier 100m jooksu 12,13-ga ja Marko Aleksejev kõrgushüppe 2.13-ga. Aleksejeviga sama tagajärje saavutas täna ka lätlane Normunds Pupols, eestlane oli aga parem katsetega.

Jackpoti lootused kadusid esmaspäeval aga Martin Vihmannil 100m jooksus (võitis Henri Sool 10,79; Vihmann üheksas 11,30), Priit Põldmaal 800m jooksus (võitis lätlane Dmitrijs Jurkevics 1.50,06; Põldmaa teine 1.51,80), Tarmo Jallail 110m tõkkejooksus (võitis Rene Oruman 14,20; Jallai katkestas), Maris Mägil 400m jooksus (võitis Ieva Zunda Lätist 54,07; Mägi teine 55,58), Sirkka-Liisa Kivisel kaugushüppes (võitis Veera Baranova 6.20; Kivine teine 6.18), Jana Trakmannil odaviskes (võitis Ilze Gribule Lätist 56.75; Trakmann teine 52.24).

Meeste 400 m jooksu võitis lätlane Janis Meziti 49,65-ga, vaid kahe sajandikuga kaotas Viljar Jorro. Tõketega staadioniringil oli kiireim Aarne Nirk 52,19-ga, teine Indrek Tustit 53,49-ga. Kaugushüppes küündis kõige kaugemale Tõnis Sahk 7.22-ga. Naiste 200 m distantsil viis ajaga 24,81 Lätimaale võidu Olga Mirzagitova. Kõrgushüppes said nii Anna Iljuštsenko kui Natalja Cakova üle 1.81-st, esikoht kuulus lätlannale. Kuulitõukes saatis  Eha Rünne raudmuna 14.65 kaugusele.

III suvine BIG Kuldliiga etapp toimub 21. juunil Türil.