Läinud nädalavahetusel lõpule jõudnud korvpalli FIBA EuroChallenge turniiri Final Fouri jõudsid ka BC Kalev/Cramo alagrupivastane Ljubertsõ Triumf ning Rocki seljatanud Bologna Virtus. Neist viimane võitis ka karika. Reedel Bolognas peetud poolfinaalides oli prantslaste Cholet Basket üle Triumfist 81:78, kodupubliku ees mänginud Virtus sai Küprose klubist Proteas EKA AEL-ist jagu kindlamalt, 83:69.

Pühapäeval esimesena peetud pronksimängus võitis Triumf Proteas EKA AEL-i 94:82, tasavägises finaalis jäi Virtus Basketi vastu peale vaid kahe punktiga, 77:75. Kodumeeskond võitis esimese veerandaja 21:19 ja juhtis poolajaks 45:39. Enne viimast kümmet minutit oli seis 64:57 Virtusele. Prantslased võitsid küll viimase veerandi 18:13, kuid võiduks sellest ei piisanud. Veel 6.08 enne normaalaja lõppu oli Cholet' meeskond kaotusseisus 61:74, kuid siis tehti 14:3 spurt ning itaallaste edust jäi alles vaid kaks punkti.

Keith Langford viskas võitjate kasuks 21 punkti, Earl Boykins lisas 18 ja Sharrod Ford 12 punkti (lisaks veel 12 lauapalli). Cholet Basketi edukamad olid Nando de Colo 14, Claude Marquis 17 ja Randal Falker 13 punkti.

Kalev/Cramo ja TÜ/Rock jäid mõlemad põhiturniiril oma alagrupis viimaseks. Tallinlased kaotasid Triumfile võõrsil 59:75 ja kodus 81:87, tartlased alistusid Virtusele kodus 73:75 (võidukorvi viskas Boykins viimasel sekundil!) ja võõrsil 85:95.