Florida Panthersi ründaja David Booth kasvatas oma selle hooaja väravate arve NHL-is seitsmele, kui lõi Pantrite 3:1 võidumängus Anaheimis sealse Ducksi vastu kõik kolm külaliste väravad. Kodumeeskond asus küll juba kohtumise teisel minutil Corey Perry viskest juhtima, kuid neljaminutilise mängu järel Booth viigistas. Teise kolmandikaja 7. ja 19. minutil meisterdas Booth veel kaks väravat, neist viimase arvulisest ülekaalust. Craig Anderson lõi Panthersi väravas 45 pealeviskest tagasi 44.

Pühapäevane kõige ühepoolsem mäng peeti Chicagos, kus Blackhawks mängis Calgary Flamesi üle 6:1. Külalised viskasid auvärava teise perioodi lõpus seisuks 1:3. Võitjate väravate eest hoolitsesid Martin Havlat, Aaron Johnson, Patrick Kane, Jonathan Toews, Kris Versteeg ja Troy Brouwer. Blackhawksi puurilukk Cristobal Huet laskis 23 pealeviskest enda selja taha vaid ühe.

Atlanta Thrashers võitis võõrsil Carolina Hurricanesi 5:2, külaliste esimese ja viimase värava viskas Marty Reasoner. Olümpialinna väravavaht Johan Hedberg sooritas 35 tõrjet. Liiga parima võiduprotsendiga klubi San Jose Sharks pidi võõrsil tunnistama Phoenix Coyotesi paremust. Wayne Gretzky hoolealustest olid tulemuslikud Olli Jokinen kahel ning Viktor Tihhonov ja peter Mueller ühel korra. Seejuures oli Sharks esimese 11 minutiga juhtimas 2:0 (Dan Boyle ja Ryane Clowe).