Esimese palli saatis Gianluigi Buffoni selja taha 13. minutil Blumer Elano, kes itaallaste kaitses läbi jooksis ja palli itaallaste väravavahist mööda saatis. 2:0 sündis 27. minutil teise Manchester Citys klubijalgpalli mängiva brasiillase individuaalse meisterlikkuse tulemusena. Robinho lollitas palliga tantsiskledes ära neli (!) vastaste kaitsjat ning lõi palli terava nurga alt vasaku jalaga täpselt Buffoni kätest mööda paremasse väravanurka.

Suurema osa esimesest poolajast kaitsetööga tegelema pidanud itaallased said palli samuti kaks korda Julio Césari võrku, kuid mõlemad tabamused jättis Inglise kohtunikekolmik lugemata. Juba neljandal minutil lennutas Andrea Pirlo kaarpalli ette Fabio Grossole, kes selle lennult väravasse suunas, kuid abikohtuniku püstine lipp fikseeris suluseisu. 82. minutil viis Giuseppe Rossi sööst karistusalasse löögile Luca Toni, kuid Münchenis Bayernis mängiv ründaja ei suutnud nahkkera mõnelt meetrilt väravavahist mööda saata.

BRASIILIA - ITAALIA 2:0 (2:0)
1:0 - Blumer Elano (13), 2:0 - Robinho (27).
K: Simone Perrotta (69), Fabio Grosso (69), Gianluca Zambrotta (77).

Brasiilia: Julio César, Juan (Thiaguinho 78), Ferreira Lucio, Marcelo, Maicon, Felipe Melo, Gilberto Silva (Josué 89), Adriano    (Pato 81), Ronaldinho, Robinho (Julio Baptista 89), Blumer Elano (Daniel Alves 70).

Itaalia: Gianluigi Buffon, Fabio Cannavaro, Nicola Legrottaglie, Fabio Grosso, Gianluca Zambrotta, Andrea Pirlo (Andrea Dossena 75), Riccardo Montolivo (Mauro German Camoranesi 46), Daniele de Rossi    (Alberto Aquilani 58), Antonio di Natale (Giuseppe Rossi 46), Alberto Gilardino (Luca Toni 46), Simone Pepe (Simone Perrotta 46).

Slovakkia - Ukraina 2:3 (1:1)
0:1 - Sergei Valjajev (9), 1:1 - Robert Vittek (41), 1:2 - Jevgeni Seleznjov (47), 2:2 - Marek Hamsyk (69), 2:3 - Artjom Milevski (81 pen).

Küpros - Serbia 0:2 (0:2)
0:1 - Milan Jovanović (25), 0:2 - Danko Lazović (42).