Mängu 28. minutil asus selle paari selge favoriit Brøndby Ousman Jallow' tabamusest 1:0 juhtima. Vaid seitse minutit hiljem sepistasid külalised A. Le Coq Arenale kogunenud 2500 Flora poolehoidja kurvastuseks teisegi tabamuse, kui täpne oli Alexander Farnerud - Flora edasipääsuvõimalused muutusid nüüd väga häguseks.

Avapoolaja üleajaminutil jõudis Brøndby nurgalöögijärgses olukorras ka kolmandat korda sihile, värava lõi Samuel Holmen.

81. minutil lõi Flora auvärava, täpne oli Siksten Kasimir. Üleaja teisel minutil vormistas Jan Kristiansen lõppseisuks 4:1.

Kahe mängu kokkuvõttes pääses edasi Taani klubi üldskooriga 4:2.

Meeskondade algkooseisud:

Tallinna FC Flora: 25-Mihkel Aksalu, 15-Tõnis Vanna, 24-Karl Palatu, 16-Markus Jürgenson, 4-Urmas Rooba, 5-Siksten Kasimir, 6-Martin Vunk, 8-Oliver Konsa, 33-Aivar Anniste, 14-Vjatšeslav Zahovaiko, 10-Henri Anier.
Varus: 1-Stanislav Pedõk, 2-Ken Kallaste, 9-Joonas Tamm, 7-Sergei Mošnikov, 20-Alo Dupikov, 17-Henri Rüütli, 26-Mikk Reintam.

Brøndby IF: 16-Stephan Andersen, 3-Max von Schlebrügge, 6-Samuel Holmen, 8-Mikael Nilsson, 9-Alexander Farnerud, 15-Jon Jönsson, 21-Thomas Rasmussen, 22-Ousman Jallow, 23-Michael Krohn-Dehli, 24-Mikkel Bischoff, 26-Mike Jensen.
Varus: 1-Michael Törnes, 2-Anders Randrup, 5-Jan Frederiksen, 11-Morten Rasmussen, 13-Peter Madsen, 18-Nicolaj Agger, 27-Jan Kristiansen.