Avavärava lõi 16. minutil Titus Bramängustble, ent Didier Drogba viigistas teise poolaja algses. Siis jäi Chelsea väljakule kümenekesi, sest nende väravavaht Petr Cech eemaldati mängust. Wigan kasutas eelise ära ja Hugo Rodallega ning Paul Scharneri tabamused tõid Wiganile 3:1 võidu.

Uueks liidermeeskonnaks tõusis aga Manchester United, kes eile sai 2:0 jagu Stoke Cityst. Nii ManU-l kui Chelseal on võrdselt kuus võitu, ent ManU-l on parem väravate vahe.

Võidurõõmu said tunda ka Liverpooli ja Tottenham Hotspur. Liverpool alistas 6:1 Hull City (Fernando Torres tegi kübaratriki), Tottenham sai 5:0 jagu Burnleyst, koguni neli väravat lõi Robbie Keane.

Portsmouth kaotas 0:1 Evertonile ja Aston Villa oli 2:1 parem Blackburnist. Bolton Wonderers alistas 2:1 Birmingham City ning Londoni Arsenal alistas 1:0 Fulhami.