Hispaania ja Honduras on seni kohtunud vaid korra - see juhtus 1982. aasta MM-il ja mäng lõppes toona 1:1.

Algkoosseisud:

Hispaania: Iker Casillas, Sergio Ramos, Carles Puyol, Gerard Pique, Joan Capdevila, Jesus Navas, Xavi Hernandez, Sergio Busquets, Xabi Alonso, Fernando Torres, David Villa.

Honduras: Noel Valladares, Sergio Mendoza, Osman Chavez, Maynor Figueroa, Emilio Izaguirre, Danilo Turcios, Wilson Palacios, Amado Guevara, Roger Espinoza, Walter Martinez, David Suazo.

Väljakukohtunik on jaapanlane Yuichi Nishimoto, sooja 13 kraadi.

Esimene poolaeg:

Hispaania hakkas kohe vaikselt suruma, kuni Villa kauglöök 6. minutil latti raksatas.

8. minut: kollast kaarti näidatakse Turciosele.

10. minut: Ramos pääseb väga lähedalt peaga proovima, aga ... pall taevasse.

Siis lastakse natuke rünnata ka Hondurasel, Casillas saab ka natuke sooja.

17. minut: Villa keerutab 16-kastis mööda Chavezist ja lööb ristnurga suunas, Valladares saab sõrmed vahele, aga 1:0 on tõsiasi.

Seejärel Hispaania natuke rahuneb, aga selliseid poolvõimalusi ikka tekib.

33. minut: Ramoselt supersööt, aga Torres lööb mõnelt meetrilt maapõrkega üle.

33. minut: Torresel uus võimalus, seekord jalaga ja taas pilvedesse ...

Villa ja Izaguirre jagalevad kastis, kohtunim ei näe. Esmalt astus Hondurase mees Villale jala peale, seejärel andis värava autor vastasele kerge põselaksu, mille peale ta isegi pikali kukkus.

Poolaeg hästi mänginud hispaanlastele 1:0.

Teine poolaeg:

Honduras kohe vahetab - Espinoza välja, sisse tuleb vahva nimega Georgie Welcome.

51. minut: kiire vastrurünnak hispaanlasest, pall 16-kasti joone juurde Villale, kes lööb palli võrku. Õrn rikošett ka Chavezilt - 2:0.

61. minut: Izaguirre tõmbas oma kastis maha Navase. Penaltit sättis lööma Villa, aga ... pani posti kõrvalt mööda!

65. minut: Xavi pingile, Londoni Arsenali kapten Cesc Fabregas sisse.

67. minut: Fabregas kohe aktsioonis - mängib Valladaresest mööda, lööb terava nurga alt, aga Chavez saab jaole.

Hispaania surub halastamatult.

70. minut: mitu võimalust tuulde lasknud Torres välja, Juan Manuel Mata platsile.

76. minut: hästi mänginud Ramos välja, sisse Alvaro Arbeloa.

Hispaanlased võtavad pisut hoogu maha ja ka Honduras saab pisut rünnaku moodi asju teha.

86. minut: Villa munas ära järjekordse supermomendi - sai palli ihuüksi värava ette, aga sättis mänguvahendit liiga kaua ja Mendoza jõudis jala vahele torgata.

Hispaania võitis 2:0 ja sai sellel MM-il "silmad pähe". Aga võinuks lüüa kaks-kolm korda rohkemgi.