Eesti alustas aktiivselt ja teenis kiirelt kaks nurgalööki, ent siis sai Uruguay oma mängu käima. Esimene värav löödi 12. minutil, kui Forlani nurgalöögi lükkas peaga väravasse Caceres. Mäng jätkus Uruguay taktikepi all, puhkama mindi siiski väljakuperemeeste napis 1:0 eduseisus.

Teisel poolajal Uruguay surve jätkus. 55. minutil sai Uruguay järjekordse nurgalöögi. Lugano libastus trahvikastis ja pallini ei jõudnud. Mänguvahend lendas Reintame jalale, kes lõi omavärava.

Kohtumise viimane värav sündis 71. minutil. Uruguay tegi kiire rünnaku. Pall mängiti trahvikasti Lodeirole, kes 15 meetri pealt lõi vabaks jäänuna 3:0.

Uruguay: 1-Fernando Muslera, 22-Diego Lugano, 16-Maximiliano Pereira, 20-Martín Caceres, 6-Mauricio Victorino (59. 6-Sebastian Coates), 15-Diego Perez (59. 5-Walter Gargano), 17-Egidio Arevalo Rios (85. 8-Sebastian Eguren), 14-Nicolas Lodeiro (73. 25-Alvaro Gonzalez), 9-Luis Suarez (73. 20-Abel Hernandez), 10-Diego Forlan (82. 13-Sebastian Abreu), 24-Edinson Cavani.

Eesti: 12-Pavel Londak, 2-Tihhon Šišov, 3-Mikk Reintam (62. 15-Igor Morozov), 4-Karl Palatu, 5-Dmitri Kruglov, 16-Gert Kams (88. 8-Andrei Veis), 6-Siim Tenno (62. 10-Sergei Mošnikov), 7-Sander Puri, 11-Siim Luts (64. 17-Meelis Peitre), 9-Joonas Tamm (80. 18-Joel Indermitte), 14-Henri Anier (64. 13-Albert Prosa).
Varus: 1-Marko Meerits, 15-Igor Morozov, 17-Meelis Peitre, 8-Andrei Veis, 10-Sergei Mošnikov, 18-Joel Indermitte, 13-Albert Prosa.