Eestlaste esimene võimalus sündis 28. minutil, mil Vjatšeslav Zahovaiko võttis tsenderdusest palli karistusalas hästi omaks, kuid kohtuniku arvates oli Flora ründaja suluseisus, vahendab Sportnet.

Neli minutit hiljem sooritas hea pealelöögi Ragnar Klavan, kuid pall lendas napilt postist mööda.

35. minutil sai nurgalöögi järgses olukorras Zahovaikolt hea söödu Vladimir Voskoboinikov, kes sellega kohe pöördelt peale lõi, kuid Leedu väravavahil õnnestus pall üle otsajoone lükata. Avapoolaeg lõppes 0:0 viigiga.

73. minutil võttis tsenderdusest saadud palli karistusala äärel omaks Voskoboinikov, kuid pealelöök lendas väravast meetri jagu mööda.

89. minutil lõi nurgalöögist saadud palli peaga Mihkel Aksalu selja taha leedulane Valerijus Mizigurskis. Seejärel segasid mängu jätkumist väljakule jooksnud kaks Eesti koondise särki kandvat fänni ning neid taga ajanud turvamehed.

92. minutil läks Leedu mängija ja Tarmo Kinki vahel rüselemiseks, misjärel otsustas väljakukohtunik eestlasele näidata punast kaarti.

Seega lõppes Balti turniir eestlastele kahe kaotusega. Eesti koondis peab oma järgmise kohtumise kolmapäeval Lilleküla staadionil Fääri saarte vastu.

Eesti - Leedu 0:1 (0:0)
Väravad: 89.
Hoiatused: 43. Sander Puri, 47. Vjatšeslav Zahovaiko, 77. Martin Vunk, 78. Mihkel Aksalu, 86. Tihhon Šišov, 90. - 43. Tomas Zvirgzdauskas
Eemaldamine: 90.+2. Tarmo Kink

EESTI: 12-Mihkel Aksalu, 2-Tihhon Šišov, 3-Andrei Stepanov, 18-Igor Morozov, 4-Ragnar Klavan, 7-Ats Purje, 17-Aleksandr Dmitrijev, 11-Aivar Anniste (69. 16-Martin Vunk), 6-Sander Puri, 9-Vjatšeslav Zahovaiko (66. 15-Tarmo Kink), 8-Vladimir Voskoboinikov.
Varus: 1-Mart Poom, 13-Urmas Rooba, 14-Taavi Rahn, 5-Andrei Sidorenkov, 16-Martin Vunk, 15-Tarmo Kink.

LEEDU: 12-Grybauskas Paulius, 2-Skroblas Alfredas, 3-Majus Egidijus, 6-Zvirgzdauskas Tomas (46. 4-Alunderis Vidas), 8-Beniušis Ricardas, 9-Kucys Aurimas (53. 16-Miceika Darius), 10-Kalonas Mindaugas, 11-Labukas Tadas (67. 17-GrigaleviĿius Mindaugas), 13-Tamašauskas Tomas (82. 15-Mizigurskis Valerijus), 14-Jokšas Andrius (51. 5-Šernas Darvydas), 18-Jankauskas Algis.
Varus: 22-Rapalis Marius, 4-Alunderis Vidas, 5-Šernas Darvydas, 7-Pilibaitis Linas, 15-Mizigurskis Valerijus, 16-Miceika Darius, 17-GrigaleviĿius Mindaugas.