Kingi koduklubi Györi ETO jäi Ungari meistriliigas 0:1 alla Lombardile, kes mängis alates 74. minutist kümnekesi. Kink tegi kaasa terve kohtumise. Liigatabelis hoiab ETO viie vooru järel seitsme punktiga viiendat kohta.

Sergei Pareiko pidi enda väravast välja võtma kolm palli, kuna Tomski Tom kaotas Venemaa kõrgliigas võõrsil Naltšiki Spartakile 0:3. Tabelis asub Tom 23 punktiga 11. kohal.

Konstantin Vassiljev tegi samuti kaasa kogu kohtumise, kuid ei suutnud oma koduklubi Lendava Naftat päästa 0:1 kaotusest Interblockile. Nafta asub Sloveenia meistriliigas nelja punktiga kaheksandal kohal.

Ats Purje leivaisa Turu Inter tegi Soome meistriliigas Valkeankosken Hakaga 2:2 viigi. Purje alustas mängu algkoosseisust, kuid vahetati 24. minutil pingile. Liigatabelis on Inter 27 punktiga seitsmes.

Dmitri Kruglovi, Taavi Rähni ja Andrei Stepanovi koduklubi Bakuu Neftši võitis Aserbaidžaani kõrgliigas 2:0 Turani võistkonda ning tõusis liiga liidriks. Kruglov ja Stepanov tegid kaasa kogu kohtumise, Rähn istus pingil.