Euro 2008 valikmängud 12.09
Euro 2008 valikturniiril peetakse kolmapäeval mänge kõigis seitsmes valikgrupis. Sportnet hoiab lugejaid skooridega operatiivselt kursis.
Lõppenud mängud
A: Kasahstan - Belgia 2:2 (1:2)
0:1 - Karel Geraerts 12.
0:2 - Kevin Mirallas 23.
1:2 - Dmitri Bjakov 39.
2:2 - Samat Smakov 74.
A: Soome - Poola 0:0 (0:0)
A: Portugal - Serbia 1:1 (1:0)
1:0 - Sabrosa Simao 11.
1:1 - Branislav Ivanović 86.
1. Poola 11 6 3 2 17:9 21
2. Soome 11 5 4 2 11:6 19
3. Portugal 10 4 5 1 19:9 17
4. Serbia 10 4 4 2 13:8 16
5. Belgia 10 3 2 5 10:14 11
6. Armeenia 8 2 2 4 4:8 8
7. Kasahstan 10 1 4 5 8:15 7
8. Aserbaidžaan 8 1 2 5 4:17 5
B: Leedu - Fääri saared 2:1 (1:0)
1:0 - Edgaras Jankauskas 8.
2:0 - Tomas Danilevičius 53.
2:1 - Rogvi Jacobsen 90.
B: Ukraina - Itaalia 1:2 (0:1)
0:1 - Antonio di Natale 40.
1:1 - Andrei Ševtšenko 71.
1:2 - Antonio di Natale 77.
B: Prantsusmaa - Šotimaa 0:1 (0:0)
0:1 - James McFadden 64.
1. Šotimaa 9 7 0 2 17:7 21
2. Itaalia 9 6 2 1 15:7 20
3. Prantsusmaa 9 6 1 2 15:3 19
4. Ukraina 8 4 1 3 10:9 13
5. Leedu 9 3 1 5 7:11 10
6. Gruusia 9 2 1 6 14:15 7
7. Fääri saared 9 0 0 9 3:29 0
C: Norra - Kreeka 2:2 (2:2)
0:1 - Sotirios Kyrgiakos 7.
1:1 - John Carew 15.
1:2 - Sotirios Kyrgiakos 29.
2:2 - John Arne Riise 39.
C: Türgi - Ungari 3:0 (0:0)
1:0 - Gvkhan Zan 68.
2:0 - Mehmet Aurelio 72.
3:0 - Halil Altintop 90.
E: Zoltan Gera (Hun) 63.
C: Bosnia ja Hertsegoviina - Moldova 0:1 (0:1)
0:1 - Igor Bugaev 22.
1. Kreeka 8 6 1 1 14:7 19
2. Türgi 8 5 2 1 21:8 17
3. Norra 9 5 2 2 20:8 17
4. Bosnia ja Hertsegoviina 9 4 1 4 14:16 13
5. Ungari 9 3 0 6 8:17 9
6. Malta 8 1 2 5 7:17 5
7. Moldova 9 1 2 6 5:16 5
D: Slovakkia - Wales 2:5 (1:2)
1:0 - Marek Mintal 12.
1:1 - Freddy Eastwood 22.
1:2 - Craig Bellamy 34.
1:3 - Craig Bellamy 41.
2:3 - Marek Mintal 57.
2:4 - Jan Durica 78 ov.
2:5 - Simon Davies 90.
D: Küpros - San Marino 3:0 (2:0)
1:0 - Konstantinos Makrides 15.
2:0 - Stathis Aloneftis 41.
3:0 - Stathis Aloneftis 90.
D: Tšehhimaa - Iirimaa 1:0 (1:0)
1:0 - Marek Jankulovski 15.
E: Stephen Hunt (Irl) 61.
1. Saksamaa 8 7 1 0 31:4 22
2. Tšehhimaa 9 6 2 1 19:4 20
3. Iirimaa 9 4 2 3 14:11 14
4. Slovakkia 9 3 1 5 20:20 10
5. Wales 8 3 1 4 13:13 10
6. Küpros 8 3 1 4 13:16 10
7. San Marino 9 0 0 9 1:43 0
E: Andorra - Horvaatia 0:6 (0:3)
0:1 - Darijo Srna 35.
0:2 - Mladen Petrić 40.
0:3 - Mladen Petrić 45.
0:4 - Niko Kranjčar 49.
0:5 - Eduardo Alves da Silva 55.
0:6 - Ivan Rakitić 64.
E: Genis Garcia (And) 77.
E: Makedoonia - Eesti 1:1 (1:1)
0:1 - Raio Piiroja 17.
1:1 - Goran Maznov 30.
H: Aleksandar Vasoski 42, Goran Maznov 54 - Tarmo Kink 84.
K: Leontios Trattou - Stavros Procopiou, Andreas Papapanayiotou (Cyp).
P: 5000.
Mkd: 1-Petar Milosevski, 14-Vlade Lazarevski, 4-Goce Sedloski, 2-Nikolce Noveski, 5-Aleksandar Vasoski, 7-Vlatko Grozdanovski, 17-Vanco Trajanov (13-Artim Polizani 46), 8-Velice Sumulikoski, 9-Goran Maznov, 10-Darko Tasevski, 20-Aco Stojkov (18-Goce Toleski 81).
Est: 12-Pavel Londak, 17-Enar Jääger, 3-Andrei Stepanov, 4-Raio Piiroja, 5-Dmitri Kruglov, 21-Taavi Rähn (7-Martin Reim 62), 6-Aleksandr Dmitrijev, 9-Ragnar Klavan, 10-Joel Lindpere, 18-Kaimar Saag (15-Tarmo Kink 79), 8-Andres Oper (11-Aivar Anniste 90). Varus: 16-Mihkel Aksalu, 2-Teet Allas, 13-Urmas Rooba, 14-Maksim Smirnov.
E: Inglismaa - Venemaa 3:0 (2:0)
1:0 - Michael Owen 7.
2:0 - Michael Owen 31.
3:0 - Rio Ferdinand 84.
1. Horvaatia 9 7 2 0 24:4 23
2. Inglismaa 9 6 2 1 18:2 20
3. Venemaa 9 5 3 1 14:4 18
4. Iisrael 9 5 2 2 17:10 17
5. Makedoonia 9 2 2 5 7:11 8
6. Eesti 10 1 1 8 3:18 4
7. Andorra 9 0 0 9 2:36 0
F: Taani - Liechtenstein 4:0 (4:0)
1:0 - Morten Nordstrand 3.
2:0 - Martin Laursen 12.
3:0 - Jon Dahl Tomasson 18.
4:0 - Morten Nordstrand 36.
F: Island - Põhja-Iirimaa 2:1 (1:0)
1:0 - Armann Smari Björnsson 6.
1:1 - David Healy 72 pen.
2:1 - Keith Gillespie 90 ov.
F: Hispaania - Läti 2:0 (1:0)
1:0 - Xavi Hernandez 12.
2:0 - Fernando Torres 84.
1. Rootsi 8 6 1 1 17:4 19
2. Hispaania 9 6 1 2 16:7 19
3. Põhja-Iirimaa 9 5 1 3 14:11 16
4. Taani 8 4 2 2 13:5 14
5. Island 9 2 2 5 8:17 8
6. Läti 8 2 0 6 5:9 6
7. Liechtenstein 9 1 1 7 5:25 4
G: Bulgaaria - Luksemburg 2:0 (2:0)
1:0 - Dimitar Berbatov 27.
2:0 - Dimitar Berbatov 28.
G: Sloveenia - Valgevene 1:0 (1:0)
1:0 - Klemen Lavrić 3 pen.
G: Albaania - Holland 0:1 (0:0)
0:1 - Ruud van Nistelrooij 90.
E: Lorik Cana (Alb) 87.
1. Rumeenia 8 6 2 0 17:5 20
2. Holland 8 6 2 0 11:2 20
3. Bulgaaria 9 5 3 1 14:6 18
4. Sloveenia 9 3 1 5 9:12 10
5. Albaania 8 2 3 3 8:7 9
6. Valgevene 9 2 1 6 11:19 7
7. Luksemburg 9 0 0 9 1:20 0