Valkeakoskis muutusid tingimused mängu eel raskeks, sest staadionist käis üle vihm. Nõnda oli meestel tegu jalgadel püsimisega. Mängijad närvitsesid ja toorutsesid, 10. minutil kanti platsilt ära Sergei Hohlov-Simson. Veidi hiljem sai peavigastuse Andres Oper, tema suutis peasidemega jätkata.

Kuigi Haka ründas rohkem, pääses Martin Reim 22. minutil vasakult äärelt läbi ning tema eeltöö realiseeris väravaks Meelis Rooba, lüües 18 meetrilt täpselt nurka. Poolaja lõpupoole oli soomlastel küllaga viigivõimalusi, aga Mart Poomi puur jäi puhtaks.

Teisel poolajal lõid väljakuperemehed ometi kaks väravat (56. ja 80. Ristilä). Tundus juba, et Flora peab kordusmängu kaotusseisust alustama, kuid viimasel minutil tegi Richardas Zdancius karistuslöögist viigivärava - 2:2.

FC Lantana jäi kohtumises IBV-ga küll 58. minutil kaotusseisu (värav Gudmundssonilt), kuid kaks minutit hiljem viigistas Sergei Bragin karistuslöögist. 79. minutil tõi Maksim Gruznov võidu tallinlastele.

Kordusmängud peetakse kahe nädala pärast.