Me ei suutnud vastase väljakupoolel viimase kolmandiku peal nii piisavalt teravaid olukordi tekitada, et neid väravaks realiseerida. Eriti valusalt lasime Kaljul endale lüüa esimese värava, seejärel olime sunnitud veelgi agressiivsemalt ründama ja kaitsesse jäi seega ruumi rohkem, tekkisid augud. Kalju samal ajal realiseeris oma võimalused igati hästi.

Kui võrrelda Kaljut eelmise aastaga, siis võib öelda, et nõrgemaks nad kindlasti ei ole jäänud, pigem on nad tugevust juurde saanud. Meil omakorda on ründajad praegu natuke vormist väljas või vigastustest taastumas. Loodan, et hooaja jooksul muutume natuke paremaks.

Kuldmedaleid veel kindlasti Kalju kaela riputada ei või, meie ilma võitluseta alla ei anna! Nii kaua, kui suudame, me ka üritame.ArvamusIgor Prins
Kalju peatreener

Ega see võit kergelt ei tulnud. Kuigi 2 : 0 jäi lõpptulemus, oli see mäng meie jaoks siiski parajalt keerukas. Flora tundus esimestest mänguminutitest peale väga näljane ja tegi meie väravale korralikku pressingut.

Aga poisid pidasid kaitses ilusti vastu ning sellele lisandus veel meie poolelt korralik rünnak ja Damiano Quinteri hea värav. See sundis Florat teisel poolajal rohkem ülespoole tõusma, nad tahtsid väga väravat lüüa, aga meie olukorra kindlustas Tihhon Šišovi pommlöök.

Meil on praegu väga hea meeskonna komplekteeritus, palju on võrdselt häid mängijaid. Florale pole jälle vii­mased mängud väga kergelt kätte tulnud.

Eks võitu jahivad ju kõik meeskonnad. Meie tahame samamoodi tiitlit võita. Läheme ikka lõpuni välja.Eesti meistriliiga8. voor
Nõmme Kalju – FC Flora 2 : 0 (1 : 0), V: 39. Damiano Quinteri, 89. Tihhon Šišov; FC Viljandi – FC Kuressaare 3 : 1 (2 : 1), V: 22., 66. Marten Mütt, 38. Jaan Leimann – 9. Amor Luup; Tallinna Kalev – FC Levadia 1 : 2 (1 : 0), V: 13. Rasmus Tomson – 89. pen. Igor Morozov, 90.+1. Hiroyuki Mitsuyama (omavärav); Narva Trans – Sillamäe Kalev 0 : 2 (0 : 2), V: 1., 11. Vladislav Ivanov; Paide Linnameeskond – Tartu Tammeka 2 : 0 (1 : 0), V: 36. Stanislav Goldberg, 59. Andre Mägi.