"Tema vastu on raske mängida, ma ei teinud väljakul õiged asju," kommenteeris esireket 14. asetusega mängijale kaotamist. "Ma oleks pidanud paremini mängima. Ta kasutas oma võimalused ära ja võitis mind."

Veerandfinaalis kohtub Zheng austraallanna Samantha Stosuriga, kes sai eelnevalt 6:3, 6:2 jagu kuuenda asetusega serblannast Ana Ivanovicist.

Kaheksa parema hulka pääses ka venelanna Maria Šarapova, kes alistas ukrainlanna Aljona Bondarenko 4:6, 6:0, 6:3. Šarapova kohtub järgmisena poolatari Urszula Radwanskaga, kes sai hüppeliigest vigastanud hiinlanna Li Na üle loobumisvõidu.

Veerandfinaali pääsesid veel venelanna Vera Zvonarjova, itaallanna Flavia Pennetta, poolatar Agnieszka Radwanska ning rumeenlanna Sorana Cirstea.