Eile sõidetud Honda Racing noorteralli 2008. aasta teise etapi võitis 16-aastane Siim Plangi, kelle kaardilugeja oli Marek Sarapuu, kirjutab motorsport.ee.

1,6-liitrise mootorimahuga Citroenil startinud Plangi oli kiireim kolmel lisakatsel. Plangi järel kuulusid viis järgmist kohta V21-klassi kuni 21-aastastele sõitjatele, kes võivad võistelda kuni 2-liitrise kubatuuriga masinatel.

Teisel kohal lõpetasid võistluse Kaspar Koitla – Rein Jõessar (Honda). Koitla kaotus Plangile oli võistluse lõpus 5,9 sekundit. Kolmandaks tulid Priit Ollino – Silver Kütt (Renault), absoluudi neljandad ja V21 kolmandad olid Rivo Vähi - Ain Heiskonen (Honda).

V16-klassi lõpetasid teisel kohal absoluutarvestuse seitsmendad Sander Pärn – Ken Järveoja (Citroen), V16 kolmandad olid Martin Kangur – Meelis Vooro (Citroen).

V18 kiireimad olid üldarvestuse üheksandad Timo Heiskonen - Andres Ots (Honda), V18 teised olid Sander Tiisler – Gabriel Müürsepp ja kolmandad Rein Koch – Andre Vare.

Noorterallil startis 27 ekipaaži, finišisse jõudis neist 22, sealhulgas ka vahepeal katkestanud ja ralliga taasliitunud sõitjad.