Läinud ööl jäähoki MM-il Kanadas Halifaxis peetud Soome ja USA kohtumises soomlaste mängu tagasituleku algatanud Mika Koistinen jäi oma väravast ilma, sest mängu videokordust uurinud IIHF leidis, et nn videokohtunik eksis - soomlase visatud litter pääses ameeriklaste puuri küljevõrgu kaudu! Mänguolukorra järel tunnistas videot uurinud kohtunik värava määrustepäraseks. Eksija sel MM-il enam õigust mõistma ei pääse, kuid soomlastele jääb 3:2 võit alles.

Tom Gilbert ja Phil Kessel viisid USA teise kolmandiku lõpuks ette 2:0. Viimasel kolmandikul tugevdasid soomlased survet Robert Esche'i väravale ning Koistineni värav vähendas kaotusseisu. 9.16 enne normaalaja lõppu Teemu Selänne viigistas ning 3.59 enne lõppu tegi Mikko Koivu 3:2 Soomele.