Tartus peetud üliõpilaste sisemeistrivõistlustel hoolitses parima tulemuse eest TÜ tudeng Anna Iljuštšenko, kes ületas kõrgushüppes esimesel katsel 1.89. Kolm katset 1.92-l veel edu ei toonud. Kokku oli võistlejaid üle saja ning näidati veel mitmeid häid tulemusi, teatab EASL.

Kadri Viigipuul jäi 60 m tõkkejooksus vaid üks kümnendiksekund isiklikust rekordist vajaka, võiduaeg oli 8,30. Meeste teivashüppes ületasid Kermo Rudissaar (TÜ) ja Urmas Aaskivi (TTÜ) mõlemad 4.80. Raigo Saar (TLÜ) võitis kaugushüppe 6.90-ga. 60 m jooksu finaalis oli parim Elmo Krumm (TLÜ) ajaga 7,02. Meeste kõrgushüppe võitis Karl Lumi (TTK), ületades 2.09 esimesel katsel. Naiste 800m jooksu võitis Jekaterina Patjuk (TÜ) 2.14,77-ga.

Meeste 200 m jooksus oli kiireim Henri Sool (TTÜ) ajaga 22,07. Meeste 1500 m distantsil tuli rajale 17 jooksjat, kiireim oli Roman Fosti (TTÜ) ajaga 3.56,69. Nelja minuti piiri alistas ka Deniss Košelev (TÜ) 3.58,01-ga. 4 x 200 m jooksus oli kiireim TÜ võistkond EMÜ ees.

Tartu võistlused olid ka esimene katsevõistlus suveuniversiaadi koondise moodustamisel. XXV suveuniversiaad toimub 1.- 12. juulini Belgradis.