Kõrgeim koef. sündis Londonis, kus Crystal Palace kaotas Notts Countyle 1:2 (9,5). Dan Martin lõi külaliste võiduvärava 84. minutil. Cardiff jäi aga kodus alla Barnetile 0:2 (8,6), mõlemad väravad sepistas Tresor Kandol. Burnley kaotas kodus Hartlepoolile 0:1 (6,4), värav 78. minutil penaltist Joel Porteri esituses.

Veel üllatusi: Huddersfield-Mansfield 2 (5,7), Plymouth-Walsall 2 (5,7), Stoke-Darlington 2 (5,7), Bury-Sunderland 1 (4,7), Hereford-Coventry 1 (4,0). Herefordi 3:1 võidumängus tegi kübaratriki Stuart Fleetwood, Darlington võttis aga võidu, mängides 80 minutit kümnekesi.

Kolmapäeval kohtuvad huvitavamates paarides Port Vale-Preston ja Sheffield Wednesday-Wrexham, neljapäeval Lleyton Orient-West Bromwich.

Laupäevani saab ennustada, kes tuleb kevadel Inglismaa meistriks. Favoriidid pingereas: Chelsea 1,4, ManU 6, Arsenal 7, Liverpool 8. Tottenhamil on koef. 50, Newcastle’il 100, teistel juba rohkem. Võimalikest üllatajates tasuks mainida West Hami - koef. 400.

Chelsea rivistusse lisandusid olulisematest mängijatest Andrei Sevtšenko, Khalid Boulahrouz ja Michael Ballack, lahkusid Eidur Gudjohnsen , Damien Duff ja Hernan Crespo. ManU sai juurde Michael Carricki, lahkus Ruud van Nistelrooy.

Liverpool hankis Mark Gonzaleze, Craig Bellamy, Jermaine Pennanti, Dirk Kuyti ja Fabio Aurelio, lahkusid Djibril Cisse, Dietmar Hamann, Fernando Morientes ja Chris Kirkland. Arsenali suurim ost oli tšehh Tomaš Rosicky, lisandusid veel Fran Merida (Barcelona) ja Vincent van den Berg (Heerenveen), jätkavad Cesc Fabregas ja Theo Walcott. Lahkusid Dennis Bergkamp, Robert Pires ja Sol Campbell.