Greeni kõrvalelükkamise põhjuseks ei ole vaid prohmakas kohtumises USA-ga, vaid ka viimased treeningud, kus West Hami puurivaht ülemäära kindel polnud.

39-aastane James on Inglismaa koondist esindanud seni 50 korda, klubijalgpalli mängib mees Portsmouthis.

Inglismaa-Alžeeria C grupi kohtumine peeti Kaplinnas Green Point staadionil ja see mäng lõppes väravateta viigiga. Õhusooja oli võistluspaigas 17 kraadi, väljakukohtunikuks Ravšan Irmatov Usbekistanist.

Pärast Sloveenia-USA 2:2 viiki on Sloveenial grupi liidrina 4 punkti. USA-l on tabelis kaks viigipunkti, nagu ka Inglismaal. Üks punkt kirjas Alžeerial.

Koosseisud:

Inglismaa: David James, Glen Johnson, Jamie Carragher, John Terry, Ashley Cole, Aaron Lennon, Frank Lampard, Gareth Barry, Steven Gerrard (kapten), Wayne Rooney, Emile Heskey.

Peatreener: Fabio Capello

Alžeeria: Rais M'Bohli, Nadir Belhadj, Rafik Halliche, Anther Yahia (kapten), Madjid Bougherra, Ryad Boudebouz, Karim Ziani, Mehdi Lacen, Foued Kadir, Karim Matmour, Hassan Yebda.

Peatreener: Rabah Saadane

-------------------------------------------------------

Mängu käik:

1. POOLAEG

Alžeeria pani palli mängu.

3. minut - Gerrard andis karistuslöögi vastaste kasti. Inglased saavad ka peaga palli kõksata, aga ei midagi väga ohtlikku.

4. minut - Alžeeria väravavaht tegi prohmaka väljalöögil ja inglastel tekkis kohe rünnakuvõimalus. Ka rohesärkidel on täna väravas uus mees, kuna ka nende esimese mängu puurivaht tegi prohmaka, mis kindlustas vastastele ehk siis Sloveeniale 1:0 võidu.

5. minut - päris hea vasturünnak Alžeeria meeskonnalt, aga jäetakse kastist löömata. Hakati midagi arusaamatut välja nuputama. Kas nad siis ei tea, et kui palli inglaste värava suunas saad, võib see sisse minna!

8. minut - kohtumise esimene nurgalöögi saab Alžeeria. Aga nurgalöök selgelt ebaõnnestub.

11. minut - Kõrge ja imeliku lennuga pall inglaste värava peale ja James oli raskustes. Ning kaitsjad ka veel puterdavad.

12. minut - Inglismaa koondise nurgalöök. Heskey pääseb peaga löögile, aga kõlab vile, sest Heskey elas kaitsjatel seljas.

16. minut - Alžeeria vasakäär põrutas palli Inglismaa värava suunas ja Jamie Carragher oli üllatamas väravavaht Jamesi.

Inglismaa mänguliselt küll vastastest esialgu üle pole, pigem vastupidi. Alžeeria on FIFA edetabelis 30 ja Inglismaa 8.

20. minut - James astus jälle mängu, vastased pääsevad peaga löögile.

21. minut - Rooney üritab karistusala joonelt, aga kaitsjate jalg vahel.

23. minut - Rohesärkide teine nurgalöök. James püüab palli kindlalt.

27. minut - Alžeeria kaitse lükkab liiga julgelt söötu ja inglased on lähedal 1-1 minekule väravavahiga. Liiga julgelt mängitakse oma saatusega.

30. minut - Inglaste kapten Gerrard saab löögile, aga väravavaht püüab kindlalt.

32. minut - Lampardil hiilgav võimalus skoor avada. Pääseb 9-10 meetrilt löögile, aga väravavaht võtab nurgast ära.

35. minut - Ziani lööb paarikümnelt meetrilt Jamesi väravale. Hea, terav löök, aga 2-3 meetrit mööda.

39. minut - Inglaste rünnak lõpeb Barry pealelöögiga, aga Rais M'Bohli püüab.

Publik vilistab kui inglased keskväljal palli kõigutavad.

43. minut - Rooney löök 25 meetrilt on väga salakaval, aga rohesärkide väravavaht ei eksi.

Poolaeg lõppenud, väravad seni löömata.

2. POOLAEG

47. minut - Rohesärkidel 33 meetrilt karistuslöök. Üritatakse otselööki inglaste väravale, aga müüri.

49. minut - taas karistuslöök Aafrika mandri meestele, aga seekord lausa 35 meetri pealt. Ikkagi üritatakse kohe lüüa väravale. Aga ei tule midagi ohtlikku.

54. minut - Inglased teenivad nurgalöögi. Gerrard ei julge rünnakul lööki enda peale võtta ja annab kaheldava söödu karistusala keskele.

56. minut - nurgalöök Alžeerial.

58. minut - Carragher võtab kollase ja peab alagrupiturniiri viimase mängu vahele jätma. Alžeeria karistuslöök umbes 18 meetrilt. Põrutavad mööda. Inglastel on keskkaitsjatega tõsine põud, Ferdinand ja King on vigastusega välja kukkunud.

60. minut - Inglismaa koondise nurgalööki andis Gerrard.

62. minut - Jälle Inglismaa koondise nurgalöök. Kas nüüd on britid mängu käima saanud. Inglismaa koondisel ka vahetus Aaron Lennon puhkama ning Shaun Wright-Phillips sisse.

64. minut - Terry eksib tagasisöödul ja James päästab inglased õigeagse väljajooksuga.

66. minut - Paremalt äärelt antud karistuslöögi järel inglastel hea võimalus, aga Lampard ei suuda end löögile mängida.

70. minut - milline võimalus jälle inglastel, aga miskipärast ei lööda, vaid üritatakse ka headelt positsioonidelt veel söötu lükata. Kas Capello käskis koos palliga väravasse joosta?

71. minut - ka järgnenud nurgalöök on üsna ohtlik. Aga mida pole on värav. Ikka 0:0.

74. minut - mõlemad meeskonnad teevad vahetuse. Inglismaal välja Emile Heskey ja sisse Jermain Defoe.

76. minut - Defoe teenib nurgalöögi.

78. minut - Veel üks inglaste nurgalöök, aga tulu ei tõuse.

Nüüd on inglaste hoog justkui raugenud. 83. minutit mängitud.

84. minut - Inglismaa koondise kolmas vahetus. Crouch sisse ja Barry välja.

85. minut - kollase saab Guedioura.

86. minut - veel inglastele nurgalöök, aga ei miskit. Vahepeal jõuab pall käia ka Jamesi värava all.

88. minut - Alžeeria teeb ära oma kolmanda vahetuse.

Kohtunik on lisanud kolm minutit. Inglastel hakkab armuaeg otsa saama ja kas tõesti tuleb teist mängu järjest rahulduda viigiga?