Veerandfinaalis kohtub Itaalia Hispaaniaga.

Mängu esimene tõeliselt ohtlik olukord oli juba 4. mänguminutil, kui Luca Toni sai väga hea võimaluse palli väravasse lüüa, ent eksis. 8. minutil sai vigastada prantslaste mängumootor Franck Ribery, kes kanderaamil väljakult ära viidi ja tema asemel tuli väljakule Samir Nasri. Ribery vigastas Gianluca Zambrottaga palli eest võideldes jalga.

24. minutil kukutas Eric Abidal karistusalas Luca Toni. Kohtunik määras penalti ning prantslased jäid kümnekesi. Karistuslöögi realiseeris Andrea Pirlo.

Teisel poolajal üritasid prantslased iga hinnaga viiki välja võidelda, ent edutult. 62. minutl said hoopis itaallased karistuslöögi, mis rikošetist väravasse lendas ja seisuks juba 2:0 tegi. Mängu lõpus ei suutnud prantslased enam midagi korda saata ja nii jõudiski veerandfinaali Itaalia.