Kanepi murdis esimeses seti Jankovići pallingu kaks korda (kuuendas ja kaheksandas geimis) ning võitis esimese seti 31 minutiga 6:2. Seisult 2:2 võitis Eesti esireket maailma edetabeli kolmanda mängija vastu kaheksa geimi järjest ning läks teises geimis ette juba 4:0. Kõvaks pallivahetuseks läks teise seti viiendas geimis Kanepi pallingul. Seisult 30:30 sai Janković kasutada oma esimese murdepalli, kuid see veel edu ei toonud. Seis oli viis korda tasa, Kanepil oli kolm geimpalli, kuid geimi võitis ikkagi Janaković neljandalt murdepallilt, tänu Kanepi topeltveale.

Kuuendas geimis jäi Janković oma pallingul taha 0:30, kuid mängis seejärel kindlalt ning vähendas kaotusseisu 2:4-le. Järgmises geimis Kanepi pallingul oli Jankovićil kasutada kaks murdepalli, kuid eestlanna suutis end koguda ning võitis geimi kuuenda pallinguässaga.

Kaheksandas geimi lõi Janković seisult 30:30 kaks otsustavat punkti, üheksandas jäi Kanepi taha 0:40, kusjuures kaks viimast punkti sai serblanna Kanepi teisest ja kolmandast topeltveast. Janković lõi punktiks teise murdepalli ning vähendas vahe 4:5-le. Oma servigeimi võitis serblanna seejärel nulliga ning viigistas seisu 5:5.

Teises setis serviga hädas olnud Kanepi läks11. geimis ette 40:15 ning sai otsustava punkti, kui Janković palli võrku tõrjus. Kaheteistkümnes geim jäi kohtumise viimaseks. Janković teenis esimese punkti, kuid Kanepi viigistas ning lõi võrgupuutest ette tulnud palli punktiks. Janković viigistas, kuid lõi siis auti ning kinkis Kanepile esimese matšpalli, mille too ka lahkelt ära kasutas! 7:5.

Esimeselt servilt võitis Kanepi punkte 84-protsendiliselt (Janković 53), teisest servist saadud punktid olid enam-vähem võrdsed (44 ja 47 protsenti). Kanepi kasutas 11 murdepunktist ära 5, vastane 8-st 2, oma servil kaotas ta 8-st murdepunktist 2, Janković 11-st 5. Topeltvigu tegi Kanepi 4 (kõik teises setis), Janković 2, pallinguässad olid 6:0 eestlanna kasuks. Kanepi ja Janković polnud seni veel omavahel kohtunud.

BARCLAYS DUBAI TENNIS CHAMPIONSHIPS

KOLMAS RING

01 Serena Williams (USA,1) - Zheng Jie (Chn) 6:4, 6:2
02 Ana Ivanović (Srb,8) - Camille Pin (Fra) 6:2, 7:6 (5)
03 Jelena Dementjeva (Rus,4) - Anabel Medina Garrigues (Spa,14) 6:1, 6:3
04 Venus Williams (USA,6) - Alizé Cornet (Fra,10) 6:3, 6:2
05 Jelena Vesnina (Rus) - Dominika Cibulkova (Svk,12) 4:6, 6:1, 4:0, Cibulkova loobus
06 Kaia Kanepi (Est,16) - Jelena Janković (Srb,3) 6:2, 7:5
07 Vera Zvonarjova (Rus,5) - Marion Bartoli (Fra,11) 5:2, Bartoli loobus
08 Virginie Razzano (Fra) - Daniela Hantuchova (Svk) 6:2, 1:6, 6:2