Esimeses setis alustas servimist Razzano ning läks ette 1:0 ja 2:1. Viiendas geimis seisul 2:2 prantslanna pallingul olid Kanepil kasutada esimesed kaks murdepalli, kuid edu need ei toonud. Seitsmendas geimis oli Kanepil taas kaks murdepalli ning neist teise suutis ta ka ära kasutada, minnes ette 4:3. Paraku taastas Razzano kohe järgmises geimis tasakaalu, kasutades ära oma esimese murdepalli.

Seisul 5:5 mängiti kohtumise pikim geim, kus Kanepil oli koguni neli murdepalli ning viimase neist lõi ta ka punktiks. Ent järgnenud oma servigeimis jäi Kanepi kiiresti taha 0:40, tehes mängu neljanda topeltvea. Pallinguässa ja täpse rünnakuga vähendas Kanepi küll veel vahe 30:40-le, kuid oma kolmanda murdepalli lõi Razzano ikkagi punktiks ning seti võitja pidi otsustama kiire lõppmäng.

Servimist alustanud Razzano läks selles juhtima 1:0 ja 2:1, kuid seejärel võitis Kanepi kuus punkti järjest ning tie-breaki 7:2. Teise seti avageimis oli Kanepi ees 40:30, siis jõudis prantslanna tasa-seisuni, kuid kaks viimast punkti lõi eestlanna. Seejärel astus Razzano kohtuniku juurde ning teatas, et pole seljavalu tõttu enam võimeline jätkama. Kohtumine oli selleks hetkeks kestnud üks tund ja 17 minutit.

18. asetusega Kanepi järgmine vastane on tabelisse üheksandana paigutatud 18-aastane taanlanna Caroline Wozniacki, kes mängis üle Ungari valgepalluri Timea Bacsinszky 6:1, 6:1. Kanepi ja Wozniacki on seni kohtunud vaid ühe korra, mullu kõvakattega väljakul peetud Tokyo turniiri finaalis. Peale jäi taanlanna 6:2, 3:6, 6:1.