Mullu UEFA karikasarja võitnud Peterburi Zeniit uuel hooajal kaheksandikfinaalist kaugemale ei jõudnud. Neljanda ringi kordusmängus võideti kodus küll Udinese Calcio 1:0 (värava lõi ukrainlane Anatoli Timoštšuk 34. minutil), kuid et nädal tagasi Itaalias oli võitnud Udine klubi 2:0, pääsesid veerandfinaali nemad.

Välja kukkus ka teine Venemaa klubi Moskva CSKA, kes 1:0 võidu järel kodus kaotas neljapäeval Ukrainas Donetski Šahtarile 0:2. "Kaevurite" väravad lõid brasiillased Fernandinho 54. minutil penaltipaigalt ja Luiz Adriano 70. minutil mängust.

Kahe Ukraina klubi omavahelises kohtumises kaotas Kiievi Dinamo Harkovis sealsele Metallistile 2:3, kuid et kodus oldi samast vastasest paremad 1:0, viisid võõrsil löödud väravad edasi pealinna klubi.

Kolmapäeval kindlustasid endale koha kaheksa parema seas Bremeni Werder ja Marseille' Olympique. Sakslased viigistasid võõrsil 2:2 AS Saint-Etienne'iga, edasi aitas nädal tagasi kodus saadud 1:0 võit. Olympique kaotas Amsterdamis Ajaxile normaalajal 1:2. Et Vahemere ääres oldi sama skooriga võitnud prantslased, siis tuli ette võtta lisaaeg. Üheksa minutit enne selle lõppu lõi inglane Tyrone Mears Olympique'i kasuks otsustava värava.

Veel on täna õhtul vastamisi Istanbuli Galatasaray - Hamburger SV (avamäng 1:1), Braga Sporting - Pariisi Saint-Germain (0:0) ja AaB Aalborg - Manchester City (0:2).