Järjekordselt oli pidurdamatus hoos Tigersi Chris Anstey, kes toetas meeskonda 26 punkti ja 10 lauapalliga, kirjutab Sportnet. Müürsepa arvele kanti 17 silma ja neli resultatiivset söötu. Vastaste parimana kogus Jason Crowe 20 silma, James Harvey lisas omalt poolt 19 punkti.

Tigers alustas kohtumist võidujanuselt, juba avaveerandi järel juhiti 31:20. Anstey oli selle ajaga kogunud juba 12 punkti ja neli lauapalli. Teisel veerandil hakkas Blaze kaitses rohkem pingutama ja poolajavileks oli Tigersi edu sulanud 51:47 peale.

Kolmandal veerandajal valitses korvialust Müürsepp, kuid minut enne veerandaja lõppu läks Blaze esimest mängu juhtima seisul 71:70. Viimasele perioodile mindi kodumeeskonna 73:71 eduseisus. Blaze sai peale tabavat kaugviset sisse juba viiepunktilise edu, kuid Tigers suutis oma paremuse lõpuks siiski numbritega 96:90 maksma panna.