"Kostja ja hiiglane" koostööpartnerid ootavad Viinistule aegsasti enne etenduse algust

 (4)
"Kostja ja hiiglane" koostööpartnerid ootavad Viinistule aegsasti enne etenduse algust
Matkasuvilad.ee

Lisaks suurepärasele Konstantin Pätsist rääkivale etendusele "Kostja ja hiiglane" on võimalik teatrikülastajatel kuulata lugusid elust matkasuvilaga.

Lähemalt on võimalik kuulata lugusid elust matkasuvilaga ja näha uut 2019. aasta Hymer’i matkasuvila mudelit kõikidel etenduse „Kostja ja hiiglane“ külastajatel. Matkasuvilaid on võimalik uudistama tulla juba alates kell 18 enne etenduse algust või etenduse vaheajal.

Isikliku matkasuvila soetamine annab vabaduse otsida seiklusi ja liikuda omas rütmis.
Nädalalõpu sisustamisel on võimalik vaadata ilmateadet ja suunduda Eestimaale suvepäikest, sügisesse seenemetsa või talvel hoopis suusaradu otsima. Pikemale reisile suundudes on võimalik jooksvalt sihtkohtades korrektuure teha ja reguleerida reisi pikkust, kui kodused toimetused seda võimaldavad.

Kaasaegsete matkasuvilatega on tänu nende soojapidavusele ja neisse integreeritud kütteseadmetele võimalik elamusi otsida ka jahedamatel aastaaegadel. Suvisel ajal saad nädalavahetuse suvemõnusid nautida ükskõik kus ja olla prii tüütust muruniitmise kohustusest. Samuti on alati võimalik valida endale meeldivad naabrid.

"Kostja ja hiiglase" etenduste algusajad on tööpäeviti kell 19.30 ja nädalavahetusel 17.00

Täpsema info etendusest leiad SIIT.

Tekkis huvi?
Telli Eesti Päevaleht siit
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare