Kohtumise resultatiivseim oli 41 punkti toonud Charles Eidson (lisaks 8 lauapalli ja 8 söötu). Dainius Šalenga aitsa Žalgirist 26 punktiga.

Loomulikult valiti Eidson ka finaali MVP-ks.

Kahe Leedu klubi vahelist finaali alustas paremini Žalgiris, kes juhtis suurema osa avaveerandist, ent siis kogus end ka Rytas ja võitis avaveerandi 26:25. Sealjuures tõi Rytase punktidest koguni 17 Eidson. Kui avapoolaega jäi mängida 5 minutit, oli Rytas ühe punktiga peal - 33:32. Edasi jätkus punkt-punkti mäng ja poolaja võitis 52:49 Rytas.

Kolmandat veerandaega dikteeris samuti Rytas, kui 5 minutit jäi mängida, oli nende eduseis 10-punktiline (61:51). Eidsoni arvele oli selleks ajaks kogunenud juba 30 punkti. Veerandaja lõpus vahe aina suurenes ja enne viimast veerandaega on Rytase edu juba 19 punkti - 74:55. Eidsoni arvel 34 punkti.

Neljas veerandaeg enam midagi ei muutnud, kui mängu lõpuni jäi 3 minutit, oli Rytase eduseis 92:69 ja Rytase põhimehed võisid rahulikult vahetusmeeste pingile istuda. Puhkust sai ka supermängu teinud Eidson, kelle arvele jäi lõpuks 41 punkti, 8 lauapalli ja 8 söötu. Mängu lõppskoor 97:74.