Lisaks Tallinna Levadiale kaotasid Meistrite liiga esimeses eelringis eile õhtul ka Põhja-Iirimaa klubi Linfield FC, Moldova FC Sheriff ja Fääri saarte meeskond NSI Runavik.

Suurima kaotuse sai Fääri saarte klubi, kes jäi võõrsil 0:3 alla Gruusia FC Tbilisi Dinamole. Grusiinid läksid juba mängu kümnendaks minutiks Guram Kashia ja Oleg Gvelesiani väravatest 2:0 juhtima. Kohtumise teisel lisaminutil pidi punase kaardi tõttu mängust lahkuma aga külaliste väravavaht Torur Thomsen.

FC Sheriff kaotas samuti võõrsil, jäädes 1:0 alla Kasahstani klubile FK Aktobe. Mängu ainsa värava lõi Samat Smakov 47. minutil penaltist.

Ainsa kodumeeskonnana kaotas eile aga Linfield FC, kes jäi 0:2 alla horvaatide NK Zagrebi Dinamole. Avavärav sündis kohtumise 19. minutil, kui palli saatis võrku Marijo Mandžukic, mängu viimasel minutil kahekordistas edu Dino Drpic.