Laser Standardi klassi üldvõidu võttis konkurentsitult kõik sõidud võitnud Deniss Karpak, teise koha saavutas Karpaki järel kõikides sõitudes teisele kohale jõudnud Argo Vooremaa ning kolmanda Mati Sepp. Finnidega võistlevatest sportlastest jõudis esimesele kohale Harles Liiv, teisele Heiko Eesalu ning kolmandale Aare Taveter.

Raceboardi arvestuse järgi kuulub esikoht Henri Kaarele, teine koht Johannes Ahunile ning kolmas John Kajule. Noorte arvestuses võitis kõik peetud seitse sõitu Tony Mõttus, talle järgnesid 18 punkti kogunud Kaspar Aasa ning 19 punktiga Christofer Kalk. 420 arvestuses moodustus esikolmik paatkondadest Juhan Kolk-Priit Puppart, Erik Suits-Risto Rauk ja Anne-Mari Luik-Brett Astrid Võmma.

Optimist klassi tihedas konkurentsis olid edukaimad Anna Pohlak 12 punktiga, mille sisse mahtus kolm esikohta; Henri Ingelman samuti 12 punkti ja kahe esikohaga ja Stenver Sonda kokku 22 punktiga. Laser 4.7 klassis tegi seitsme punktiga parima tulemuse Karl-Hannes Tagu, talle järgnesid Ilmar Rosme kümne ning Ott Kingissepp19 punktiga. Laser Radiali arvestuses sai esikoha kõik arvesse läinud sõidud võitnud Kaarel Kruusmägi, Jaan Akermann oli kokku 12 punktiga teine ning Henri Raska 15 punktiga kolmas. Zoom8 liidripositsiooni säilitas kolm päeva juhtunud Sten-Mark Bachmann, teisele kohale jõudis Aksel Artus ning kolmandale Siim Ots.

Mullu võitsid 470 klassis Maria Veessaar-Maiki Saaring, Optimist klassis Aksel Artus, Zoom8 klassis Aaro Pihel, Laser Radial klassis meestest Karl-Martin Rammo, naistest Katri Plooman, Laser klassis Deniss Karpak, 420 klassis Henri Tauts-Alari Lagle, Finn klassis Harles Liiv ja purjelauduritest Johannes Ahun.

Roomassaare regati korraldajaks oli Saaremaa Merispordi Selts koostöös Eesti Jahtklubide Liiduga.