Kettaheitja Aleksander Tammert püstitas Californias isikliku hooaja tippmargi 66.04. Tulemus jääb Eesti rekordile alla 91 sentimeetriga.

Kaljus Hamburgis seitsmes. Hamburgi maratonil sai Külli Kaljus 2:37.30-ga 7. ja Margus Pirksaar 2:18.58-ga 18. koha. Mõlemad püstitasid isikliku rekordi.

Asmer kahel korral finaalis. Kardisõidu Belgia meistrivõistluste etappidel Genkis jõudis Marko Asmer finaali, kus ta sai kaheksanda ja kümnenda koha.

Eesti ratsutajate kolmikvõit. Ratsutamise takistussõidu Balti matshil Niitväljal said eestlased kolmikvõidu. Võitis Rein Pill ning teise ja kolmanda koha sai Gunnar Klettenberg kahel erineval hobusel.

Noortele orienteerujatele kaks esikohta. Rahvusvahelise Koolispordiliidu meistrivoistlustel orienteerumises Ashdodis (Iisrael) tõid Eestile esikoha koolide arvestuse nooremas grupis Markus Puusepp tava- ja Ats Uiboupin lühirajal. Koondise arvestuses oli Riho Taba noorema grupi tavarajal kolmas.

Aalborg alistas liidri. Taani jalgpallimeistrivõistluste 24. voorus alistas Andres Operi koduklubi Aalborg võõrsil liidri Herfølge 2:0. Oper vigastuse tõttu ei mänginud. Võidust hoolimata püsib Aalborg 35 punktiga 7. kohal, juhib Herfølge 43 punktiga.

Bettini Liegeis kiireim. 264 km pikkuse Liege–Bastogne–Liegei jalgrattasõidu võitis Paolo Bettini (Itaalia) 6:28.32-ga, sama aja said ka vastavalt teiseks-kolmandaks tulnud David Etxebarria (Hispaania) ja Davide Rebellin (Itaalia). Eesti ratturid ei osalenud.

TPS Soome hokimeistriks. Soome jäähokimeistrivõistluste neljandas finaalmängus alistas Turu Palloseura Helsingis Jokerit 2:1 ja kindlustas võitudega 3:1 meistritiitli.

Moya võitis Estorilis. Estorili tenniseturniiri finaalis alistas Carlos Moya (Hispaania) kaasmaalase Francisco Claveti 6:3, 6:2. Poolfinaalis oli Moya võitnud Andrei Medvedjevi (Ukraina) 6:1, 6:4 ja Clavet Nicolas Lapentti (Ekuador, 3) 6:4, 6:3. Naiste turniiril alistas Anke Huber (Saksamaa, 1) finaalis Nathalie Dechy (Prantsusmaa, 2) 6:2, 1:6, 7:5.

Amelia Islandi turniiri poolfinaalis võitis Monica Seles (USA, 3) Paola Suarezi (Argentiina) 6:3, 6:2 ja Conchita Martinez (Hispaania, 4) Jelena Lihhovtseva (Venemaa, 12) 6:3, 6:2.