Türgi sadamalinnas Cesmes jätkuval purjetamise Laser Radial klassi MM-il kolmapäeval nõrgas tuules peetud ainsas sõidus sai Peter Sarashkin 6. ja Mati Sepp 16. koha. Kokkuvõttes on Sarashkin pärast halvima sõidu mahaarvestamist 41 kohapunktiga 16. ja Sepp 43 kp-ga 17. kohal.

Eesti taotleb mitmevõistluse etapi korraldamist. Eesti Kergejõustikuliit taotleb 2001. aasta

Euroopa mitmevõistluse karikavõistluste esiliiga võistluse korraldusõigust. Võistlused toimuksid Tallinnas Kadrioru staadionil 30. juunist 1. juulini. Lisaks Eestile võtaksid võistlustest osa Tshehhimaa, Hollandi, Hispaania, Itaalia, Austria, Rootsi ja Läti meeskonnad. Euroopa Kergejõustikuliit otsustab korraldusõiguse andmise käesoleva aasta augustis.

Derby County ostis norralase. Mart Poomi koduklubi, Inglismaa jalgpalli meistrisarja klubi Derby County sõlmis kolmapäeval nelja-aastase lepingu Norra koondise kaitsja Bjørn Otto Bragstadiga. Derbyl tuli 29-aastase Bragstadi endisele klubile Trondheimi Rosenborgile maksta 1,5 miljonit naelsterlingit.

Tshiili alistas Venetsueela. 2002. aasta jalgpalli MM-võistluste Lõuna-Ameerika tsoonis alistas Tshiili teisipäeval võõrsil Venetsueela 2:0 (70. Tapia, 90. Zamorano) ning Ekuador ja Kolumbia tegid 0:0 viigi.

Esimene soomlane NBA-s. Neli aastat edukalt Utahi ülikooli meeskonnas mänginud 209 sentimeetri pikkune 23-aastane Hanno Möttölä sõlmis kolmapäeval 1+1 lepingu NBA klubiga Atlanta Hawks, olles esimene soomlane, kes hakkab mängima maailma tugevaimas korvpalliliigas.

Herbert lõpetab, Frentzen jätkab vormelikaruselli. Kui Jaguari meeskonnas sõitvale inglasele Johnny Herbertile jääb käesolev hooaeg F-1 sarjas viimaseks, siis Jordani meeskonna piloot sakslane Heinz-Harald Frentzen jätkab lepingut oma tiimiga kuni 2002. aastani.

Bagatshile eluaegne võistluskeeld. Ukraina kuulitõukekuulsus 33-aastane Anatoli Bagatsh on jäänud kolmandat korda vahele dopingu kasutamisega. Suure tõenäosusega ootab teda eluaegne võistluskeeld.