Belgia meistrivõistlustel korvpallis kohtus Gert Kullamäe koduklubi Oostende Telindus esimeses voorus Liege i TEC-iga ja võitis 104:89. Kullamäe viskas 21 minutiga 21 punkti, andis viis resultatiivset söötu ja hankis ühe lauapalli. Kullamäe tabas seitsmest kolmepunktiviskest kuus ja tunnistati ka oma meeskonna parimaks. Järgmises voorus mängib Oostende Brüsseli meeskonnaga.

BNS

Kalev, A.LeCoq ja TÜ/Delta võidukad

Eesti korvpallimeistrivõistluste avavoorus alistas tiitlikaitsja TÜ/Delta koduväljakul meistriliiga uustulnuka KK Rakvere 84:68. Tallinna Kalev oli üle Ehitustööriistast 102:74. Enam pinget pakkunud mängus juhtis Hotronic suurema osa mänguajast A.LeCoqi vastu. Poolaeg kuulus Hotronicule, ent võit läks ikkagi A.LeCoqile 79:77.

BNS

Balti liigas kahvatult

Balti võrkpalliliigas pidasid Tartu Pere Leib/Cibus ja ESS Pärnu VK kumbki kaks mängu Soome meeskondadega ja said vaid ühe võidu. Pärnu meeskond võitis Helsingi Rocksi 3:0, kuid kaotas Raisio Loimule 2:3. Tartlased jäid alla Loimule 0:3 ja Rocksile 1:3.

BNS

Levadia ja Tulevik viigistasid

Eesti jalgpalli meistriliigas nädalavahetusel peetud mängudes tegid Maardu FC Levadia ja Viljandi Tulevik 1:1 viigi. FC Flora alistas Narva Transi 2:0, FC Valga kaotas FC Kuressaarele ning Kohtla-Järve Lootuse ja TVMK mängus jäid väravad löömata. Juhib Levadia 61 punktiga. FC Floral on 46, Tulevikul ja TVMK-l 38 punkti.

EPL

Käsipallurid mängisid avavooru

Algasid ka Eesti meistrivõistlused käsipallis. Kaks võitu noppisid nädalavahetusel HC Kehra ja Põlva Serviti. Kehralased võitsid HC Tallase 32:17 ja Viimsi meeskonna 34:20 ning Põlva klubi Tallinna Oskari 23:20 ja SK Tapa 31:22. Muud mängud: Reval-Sport/TTÜ-Viimsi 35:22, Reval-Sport/ TTÜ-Tallas 25:25, Viljandi HC-Tapa 23:16, Viljandi-Oskar 19:19.