Kahevõistluse suvesarja 5. etapil Austrias jäi Ago Markvardti päralt 12. koht. Seejuures oli Markvardti teine hüpe (90 m) pikkuselt päeva teine. Kodupubliku rõõmuks võitis Mario Stecher. B-finaalis sai 12. koha Magnar Freimuth.

Eilse meeskondliku sprindi võitis Austria (Stecher, Felix Gottwald). Markvardt ja Freimuth asusid hüpete järel 14. kohal, tõusid aga hea sõiduga kuuendaks.

Kokkuvõttes võitis norralane Trond Einar Elden soomlase Jari Mantila ja kaasmaalase Knut Tore Apelandi ees. Markvardt lõpetas 7. kohaga.

Sumo EMilt 5. kohad

Euroopa sumomeistrivõistlustel Genfis said 5. koha raskekaalus Kaido Tamme ning kehakaalus kuni 115 kg Jüri Uustalu. Ka võistkondlikult kuulus Eestile viies koht.

Kirsipuu 16. kohal

Hispaania velotuuri avaetapil lõpetas Jaan Kirsipuu teise kümne ja asub kahe etapi järel 16. kohal. Juhib esimese etapi võitnud Biagio Conte teise etapi parima Nicola Minali (mõl. Itaalia) ees.

Shevtsov Taanis teine

Kopenhaagenis peetud maadlusvõistlusel Cup Denmark sai Jolan Shevtsov kehakaalus kuni 90 kg teise koha.

Leokite hea päev

Jaanikese superkrossil Valgamaal peremehetses 500 cm3 klassis Avo Leok. Talle järgnesid lätlased Agris Litvinovs ja Uldis Sakne.

80sel suutis Aigar Leok edestada Juss Laansood. 60sel võitis Edik Kuusk ja 50sel Martin Leok.

Fortuuna Loto kodus teine

Tartu korvpalliturniiril alistas kohalik Fortuuna Loto teises mängus Forssa Alku 99:69, kuid kaotas esikohamängus Tampere linnameeskonnale 74:77 (29:45). Kolmandaks jäi Riia Lainers ja viimaseks Alku.

Ventspilsi turniiril kaotasid Baltika ja Nybit nii kohalikule kui Panevezhyse klubile. Omavahelises 3. koha mängus jäi 84:70 peale Baltika. Esikoha sai Ventspils.

Esikoht Sillale

Eesti orienteerumise meistrivõistlustel Hiiumaal Kõpus võitsid meeste pikal rajal medalid Sixten Sild, Alar Viitmaa ja Alari Kannel. Naistest oli kiireim Maret Vaher õe Ruthi ja Kirsti Rebase ees.

Taveter Eesti meistriks

Eesti Finn-klassi purjetamise meistrivõistlustel Pärnus võitis kulla Imre Taveter, hõbeda Tammo Otsasoo ja pronksi Mati Hool.

Sügisjooksu võitsid Loskutov ja Tarm

14. Tartu Sügisjooksul võitis poolmaratoni Pavel Loskutov (1:06.44) üllar Matti (1:07.18) ja Meelis Aasmäe (1:09.49) ees. Naiste esikolmik: 1. Külli Kaljus 1:21.25, 2. Ille Kukk 1:23.11, 3. Galina Bernat 1:23.42.

Meeste 10 km kolm paremat olid Toomas Tarm 30.50, Heiki Sarapuu 31.03 ja Margus Pirksaar 31.07 ning naistest Tiina Idavain 37.49, Madli Tuuling 38.29 ja Tiiu Müürsepp 40.05ga.

Maasikmets alustas võiduga

Sügisese jalgrattakrossi hooaja avavõistluse Mõedakul võitis Alges Maasikmets Helmet Tamkõrva, Sigvard Kuke ja Urmas Välbe ees.

Tartu lahtistel jalgrattaspordi meistrivõistlustel võitis Markku Ainsalu laupäeval ka 23,4 km pikkuse kriteeriumi (2. Urmo Fuks, 3. Albert Kerstna). 44 km pikkuse grupisõidu finishis oli esimene Fuks, järgnesid Virko Varrik ja Kerstna.

Poksijad kaotasid Soomele

Soome - Eesti poksi maavõistlus Kirkkonummis lõppes põhjanaabrite 8:4 võiduga. Eestile tõid võidupunkti Albert Starikov (63,5 kg), Valeri Semiskur (81 kg), Sergei Razumovski (91 kg) ja Igor Shibalov (üle 91 kg).

Seldonist polnud Tysonile vastast

Profipoksi raskekaalu WBA tiitlimatshis kulus Mike Tysonil Bruce Seldoni alistamiseks vaid minut ja 49 sekundit. Selle ajaga lõi Tyson Seldoni kahel korral nokdauni ning kohtunik katkestas kohtumise Tysoni ilmse ülekaalu tõttu.

Rumeenia jooksjale eluaegne võistluskeeld

Rumeenia Kergejõustikuföderatsioon määras teist korda dopingu kasutamisega vahele jäänud pikamaajooksjale Elena Murgocile eluaegse võistluskeelu.