Autorallil Kaunas 97 sai Oru Rally Team 3. koha. Individuaalselt lõpetasid Markko Märtin-Hardi Zupping 3., Aleksander Käo-Aarne Timusk 4. ja Dmitri Mälson-Aleksandr Kornilov 7. kohaga.

Keegliradadelt

Eesti sportkeegli klubide karika võitis nii naistest kui meestest KK Pinpin. Naised alistasid finaalis KK Killukese ja mehed SK Talke. Kolmandaks tulid SK Talke nais- ja KK Killukese meeskond.

Poola lahtistel karikavõistlustel jäi Eesti 11. kohale. Individuaalselt pälvis Fred Treiman isikliku rekordiga 843 kurikat 10. ja Marian Ese 360-ga 15. koha.

Tommi Mäkinen sõitis lehmale otsa

Autoralli MM-etapp Korsikal lõppes tiitlikaitsjale Tommi Mäkinenile (Soome) ootamatult. Eilsel esimesel kiiruskatsel tatsas tema Mitsubishile ette lehm. Auto kihutas teelt välja ja purunes, Mäkinen ja kaardilugeja Seppo Harjanne kannatada ei saanud. Lehma saatusest uudisteagentuurid vaikisid.

Tänast viimast päeva alustavad liidritena Francois Delecour (Prantsusmaa) ja Carlos Sainz (Hispaania). Gilles Panizzi (Itaalia) kaotab neile 9 ja Colin McRae (Suurbritannia) 19 sekundiga.

Salvador - Kostariika 2:1

Jalgpalli MM-võistluste Kesk-Ameerika ja Kariibi mere tsooni finaalturniiril võitis Salvador Kostariika 2:1 (19. Diaz Arce, 53. Montes - 57. Arnitez). Tabeliseis: Mehhiko 8 punkti (4 mängust), USA 5 (4), Salvador 4 (2), Kostariika 4 (3), Jamaika 2 (3) ja Kanada 2 (4).

Aasia 7. grupp: Singapur - Kuveit 0:1.

Kuni 21-aastaste EMi 9. grupp: Ukraina - Armeenia 7:0.

Philadelphia rühib poolfinaali poole

Stanley karikavõistluste veerandfinaal: Buffalo - Philadelphia 1:2 (kokkuvõttes 0:2).

Philadelphia rootslasest ründaja Mikael Renberg tähistas 25. sünnipäeva väravaga, teise litri saatis Buffalo puuri Chris Therien.