Eesti meesjuunioride korvpallikoondis alistas Antverpenis alanud turniiril võõrustajate meeskonna Soba 110:74.

Mängisid Priit Ilver, Priit Pihela, Erkki Sadam, Andre Pärn, Meelis Irv, Hindrek Eiskop, Taavi Telgmaa, Tanel Tein, Tarmo Kikerpill, Peeter Ulst, Mark Shein, koondisse kuulub ka Hendrik Tibar.

Loskutov kodus võitmatu

Tartus peetud viimase mehe jooksu kiireim oli Pavel Loskutov. Järgnesid Heiki Sarapuu, Margus Pirksaar, Jaanus Gross, Risto ütsmüts ja Toomas Tarm.

Vahefinishides olid parimad Meelis Tammre, Oleg Holdai ja ütsmüts.

Graf kaotas Coetzerile

Saksamaa naiste lahtistel tennisemeistrivõistluste veerandfinaalis kaotas pärast kolmekuulist pausi mänginud Steffi Graf Lõuna-Aafrika valgepallurile Amanda Coetzerile 0:6, 1:6.

Jana Novotna (Tshehhimaac, 2) alistas Sabine Appelmansi (Belgia) 1:6, 6:2, 6:0, Mary Joe Fernandez (USA, 10) Anna Kurnikova (Venemaa) 6:1, 6:4, Mary Pierce (Prantsusmaa, 12) Iva Majoli (Horvaatia, 6) 6:1, 6:4.

Itaalia meeste lahtiste meistrivõistluste veerandfinaalid Roomas: Goran Ivanisevic (Horvaatia, 6) - Scott Draper (Austraalia) 6:4, 6:4, Alex Corretja (Hispaania, 10) - Karim Alami (Maroko) 4:6, 7:5, 6:3. Viimane 1/8-finaal: Alami - Sergi Bruguera (Hispaania) 3:6, 6.2, 7:5.

Colorado - Detroit 2:1

Stanley Cupi läänekonverentsi finaali avakohtumises alistas karikakaitsja Colorado Avalanche kodus Detroit Red Wingsi 2:1.

Võiduvärava viskas viimase kolmandiku 7. minutil Mike Ricci, söödupunkti said kirja Claude Lemieux ja Joe Sakic. Kui 3. kolmandikust oli mängitud 1.13, viis Brendan Shanahan külalised juhtima, 27 sekundit hiljem Sakic viigistas.

Detroit tegi 35 pealeviset Colorado 19 vastu, kuid karikakaitsja väravas seisnud Patrick Roy tõrjus kindlalt. Avalanche on tänavu võitnud kõik seitse kodus peetud play-offi kohtumist.

Klinsmann läheb Saksamaale

Sakslane Jürgen Klinsmann mängib järgmisel hooajal Itaalia klubis Sampdoria Genua. Tänavu tahab ta viia Bayern Müncheni Saksamaa meistriks.

Mart Poomi koduklubi Derby County ostis AC Milani palluri Stefano Eranio.

Jalgpalli MMvõistluste valikturniiri Aasia tsooni 5. grupis alistas Jeemen Kambodzh 7:0.