Maris Mägi (TÜ ASK) võitis Eesti meistrivõistlustel Kadriorus mõlemad staadioniringi jooksud. Laupäeval oli tartlanna kiirem siledal maal, pühapäeval läbis aga tõketega 400 meetrit 59,36 sekundiga. Hõbeda sai Hege Mardiste (Tallinna SS Kalev) 60,43 ja pronksi sel alal juba 1998. aastal esimest korda meistriks kroonitud Kristi Kiirats (Nõmme KJK) 60,65 sekundiga.

Hüppekastis võidutses teist päeva järjest Liane Pintsaar. Laupäeval kolmikhüppe võitnud tartlanna sai kaugushüppes kirja 6.40 ning edestas Sirkka-Liisa Kivist kuue sentimeetriga. Kolmas oli 5.93-ga Kaia Soosaar.

Meeste samal alal anti medalid Aarne Nirgile (Tartu SS Kalev) 51,91, Georg Vladimirovile (KJK Vike) 52,83 ja Andres Liivistele (Kurtide SL) 53,27 sekundi eest. Kõrgushüppes kaitses mullust esikohta Karl Lumi (Tallinna SS Kalev) 2.16-ga. Järgnesid Magnus Kirt (Maret-Sport) ja Tarmo Saar (KJK Järvala) võrdselt 2.10-ga.

Naiste 800 m võitis Maria Leosk (Tallinna SS Kalev) 2.07,58-ga, vasaraheite Maris Rõngelep 57.67-ga.