Pühapäeval Yokohamas peetavas finaalis on Inglise klubi vastaseks tänavune Lõuna-Ameerika klubimeister LDU de Quito.

Kaitsja Nemanja Vidić 28. ja tänavune Euroopa parim jalgpallur Cristiano Ronaldo esimesel lisaminutil viisid Manchesteri klubi poolajaks ette 2:0. Väravalisa hakkas tulema alles viimasel veerandtunnil. Esmalt vähendas Masato Yamazaki 74. minutil Gamba kaotusseisu, kuid vaid minut hiljem tegi Wayne Rooney 3:1, 78. minutil Darren Fletcher 4:1 ja veel minut hiljem Rooney 5:1. Kolm väravat viie minuti sees otsustasid ka mängu saatuse.

Jaapanlased said oma teise värava 85. minutil penaltist (Yasuhito Endo), lõppseisuks tegi  Hideo Hashimoto 3:5 üleaja esimesel minutil.

Viienda koha sai turniiril Adelaide United, alistades 1:0 Al Ahly. Austraalia klubi kasuks lõi võiduvärava Cristiano dos Santos Rodrigues juba seitsmendal minutil. Kolmanda koha saaja selgitavad Gamba ja Mehhiko klubi Pachuca, kes kolmapäeval oli esimeses poolfinaalis Quito meeskonnale 0:2 alla jäänud.