Liigas kuuenda kohtumise järjest võitnud Punased Kuradid viis 22. minutil ette Dimitar Berbatov, minut enne poolajavilet tegi Carlos Alberto Tevez 2:0. 40. minutil oli West Brom jäänud kümnekesi platsile, kui kohtunik eemaldas Park Ji-sungi vastu tehtud jõhkra vea eest West Bromi vasakkaitsja Paul Robinsoni.

Teisel poolajal kasvatasid valitseva Inglismaa, Euroopa ja maailmameistri skoori Nemanja Vidić 60. ning maailma parima jalgpalluri tiitliga pärjatud Cristiano Ronaldo 65. ja 73. minutil.

Medalikonkurentsis püsib endiselt ka Aston Villa. 1888. aastal tosina klubi seas esimesi Inglismaa meistrivõistlusi alustanud Birminghami klubile tõi hooaja 14. võidu Emile Heskey löödud värav 21. minutil. Väljakuperemehed Portsmouthist mängisid viimased paarkümmend minutit Nadir Belhadj'i eemaldamise tõttu kümnekesi.

Sunderlandiga just lepingut pikendanud Kenwyne Jones oli 1:0 võidu tooja kodumängus Fulhamiga. Tottenham Hotspur läks kodus Stoke City vastu Aaron Lennoni, Jermain Defoe ja Michael Dawsoni tabamustest 25. minutiks ette 3:0 ja võitis lõpuks 3:1.

Kolmapäeval kohtuvad Wigan Athletic - Liverpool, Chelsea - Middlesbrough, Manchester City - Newcastle United, West Ham United - Hull City, Blackburn Rovers - Bolton Wanderers ja Everton - Arsenal.