Seejuures on Punastel Kuraditel peetud üks mäng lähikonkurentidest vähem. Valitseva Inglismaa meistri viigivärava lõi 20. minutil Wayne Rooney, järjekordsed kolm punkti tabelisse saadi tänu bulgaarlase Dimitar Berbatovi tabamusele 56. minutil.

Kõrgvormi on kaotamas Aston Villa. Läinud nädalal UEFA karikasarjast välja langenud Birminghami klubi jäi võõrsil 0:2 alla Manchester Cityle ning on viimases neljas liigamängus võiduta (kaks viiki ja kaks kaotust). Hooaja kümnenda võidu saanud City väravad lõid brasiillane Elano 24. minutil penaltist ja Shaun Wright-Phillips 89. minutil mängust.

Tottenham Hotspur lõi kodus maasse veebruari viimasel päeval Liverpooli alistanud Middlesbrough. 4:0 võidumängus hoolitsesid Spursi väravate eest Robbie Keane, Roman Pavljutšenko ja kahel korral Aaron Lennon.

Üksteist vooru võiduta püsinud Hull City sai rõõmustada Londonis, kui Fulhami kodustaadionilt lahkuti 1:0 võiduga. Värava lõi kohtumise lõpuhetkil Mateus Alberto Manucho.

Viimase kolme seast pääses välja Stoke City, kellele 2:0 võidu Bolton Wanderersi üle tõid James Beattie ja Ricardo Fulleri väravad. Tabeli kuues Everton mängis võõrsil väravateta viiki Blackburn Roversiga, Wigan Athletic kaotas kodus West Ham Unitedile 0:1.