2. augustil peetud Märjamaa rahvasprindi võitis Mitsubishi Lanceril võistelnud Helmet Palm, kirjutab rally.ee.

Klassis 4WD saavutas Märjamaa alevis peetud rahvasprindil esikoha Helmet Palm (Mitsubishi Lancer Evo 8). Teise tulemusega lõpetas võistluse Elvis Pukk (Subaru Impreza), kolmas oli Tarmo Silt (Mitsubishi Lancer Evo 9). Punkte on Palm senistelt võistlustelt kogunud 40. Võrdselt 36 punktiga jagavad teist ja kolmandat kohta Allan Kiviselg ja Virgo Arge.

Kaherattaveoliste sportautode klassis saavutas võidu klassiliider Allan Popov. Teine oli Imre Reisin (VW Golf) ja kolmas Marko Luhthein (Lada Samara).

2WD-S arvestuses noppis laupäevaselt võistluselt maksimumpunktid Toomas Vask (BMW 325i). Poodiumile pääsesid sel korral veel Gert Aasmäe (BMW M3) ning Jallo Kaasik (Mazda 323).

Klassis 2WD-V edestasid Märjamaa etapil konkurente Jalar Sildnik (VW Golf), Harri Jõgisalu (VAZ 2108) ja Esko Viirg (Honda Civic).

Naiste arvestuses saavutas võidu Sirje Potisepp (Nissan Sunny GTi). Tänavu Hepa karikasarjas esmakordselt konkurente edestanud võistleja järel oli teine Kati Riidak (VW Golf 3) ning kolmas Kristin Kutser (Honda Civic). Punktitabelis lahutab Potiseppa Riidakust kahe viimase etapi eel vaid 4 punkti.

Kuni 18-aastaste noorte masinaklassis, kus võttis mõõtu 11 sõitjat, osutus parimaks Hondal kihutanud Kristjan Sinik. Tänavu kolmandat korda võiduni jõudnud noormees edestab lähimat konkurenti Rauno-Olavi Ruutu, kel seekord tuli leppida neljanda kohaga, viie punktiga. J18 klassis pääsesid Märjamaa rahvasprindil poodiumile veel Mirko Kaunis ja Tony Võsur.

Kui noorteklassis selgub karikasarja võitja Ridala rahvasprindil, siis Moskvitšide arvestusklassis kindlustas enesele sarja võidu juba Märjamaa etapil Rain Pruul. Hiidlase järel noppis Märjamaalt teise koha punktid Ahto Moor, kolmas oli Marko Kukuškin.

Hepa karikavõistluste seitsmes etapp sõidetakse 3. augustil Läänemaal Ridala vallas. Selle võistluse järel selguvad sarja võitjad klassides 2WD sport ning J18.