Võitjate poolel viskasid kolm meest üle 20 punkti - Josh Howard 25, Jerry Stackhouse 23 ja Dirk Nowitzki 22. Erick Dampier ja Nowitzki kogusid mõlemad lisaks veel 11 lauapalli. Mängu edukaim korvikütt oli avaveerandil hüppeliigesele haiget teinud Wade, kuid tema 31 punktist jäi Mavsi alistamiseks väheseks. Jason Williams lisas 17, Udonis Haslem 15 punkti. Lauas peremehetses Mavericks 48:35.

Kaheksa kaotuse nivoolt ei langenud allapoole ka Dallase põhikonkurent liiga liidrikohale. Phoenix Suns ületas kümnendat mängu jutti 100 punkti piiri ja raputas koduseinte toel Minnesota Timberwolvesi 131:102. Suns on võitnud 13 mängu järjest ja Mavs omab paremustabelis eelist vaid seetõttu, et on pidanud kaks võidukat kohtumist enam.

Ilma Kevin Garnetti ja Ricky Daviseta Wolves murdus lõplikult kolmandal perioodil, mille võõrustajad võitsid 46:20. Võitjate poolel said käe valgeks kõik 12 platsil käinud meest, parimana kogus Amare Stoudemire 25 silma. Shawn Marion suutis 17 punkti kõrval noppida ka 20 lauapalli.

Võidukalt jätkas ka kolmandana liiga juhttriosse kuuluv San Antonio Spurs, kes oli võõrsil 99:85 üle Philadelphia 76ersist. Idakonverentsi nõrgim klubi jäi kohe taha 4:12 ja kaotas esimese veerandi 15:30. Spursi poolel tõusis resultatiivseimaks vahetusmees Brent Barry, kes tabas viis kolmest ja lõpetas 23 silmaga. Tim Duncan sai kirja 17 punkti ja 15 lauapalli.