Teine Inglismaa klubi, mullune finalist ja tunamullune võitja Manchester United madistas Istanbulis sealse Beşiktaşiga ning vajas vanameistri Paul Scholesi abi, et turniiri kolme punktiga alustada. Võiduvärav sündis 77. minutil. B-alagrupi esimeseks liidriks asus siiski valitsev Saksamaa meister VfL Wolfsburg, kes kodus oli 3:1 üle Moskva CSKA-st. Meistrite liiga uue hooaja esimese kübaratrikiga sai hakkama brasiillane Grafite, neist teise värava lõi ta penaltipaigalt.

C-alagrupis alustuseks 10 väravat

Kõige rohkem väravaid, kahe mängu peale 10, löödi C-alagrupis. Kahe hooaja vahel kõvasti oma ridu täiendanud Madridi Real oli palli löömas kergejõustikusõpradele tuttaval Letzigrundi staadionil, vastaseks FC Zürich. Hispaania klubi algus oli uhke - 27. minutil avas Cristiano Ronaldo karistuslöögist skoori, seitse minutit hiljem tegi igihaljas Raul 2:0 ja poolaja lõpuhetkil Gonzalo Higuain 3:0.

Teist poolaega alustasid Reali superstaarid lõdvemalt ning karistus oli kiire tulema. 64. minutil vähendas Xavier Margairaz penaltist vahet ning minut hiljem tõi Silvan Aegerteri tabamus šveitslased juba ohtlikult lähedale. Real sai tuurid uuesti üles alles päris mängu lõpul, kui Cristiano Ronaldo lõi oma teise värava ning lõppseisuks vormistas 5:2 Jose Maria Guti.

Alagrupiturniiri esimese värava lööja au kuulub Filippo Inzaghile, kes saatis esimese palli Marseille' Olympique'i võrku minuti võrra varem kui Cristiano Ronaldo Zürichis. Prantslased lõid teise poolaja neljandal minutil viigivärava (argentiinlane Gabriel Heinze), kuid Inzaghi teine tabamus 75. minutil kindlustas võidu siiski võõrsil mänginud AC Milanile.

A-alagrupi esimene liider on Müncheni Bayern. Saksa klubi ei suutnud Haifas enam kui tunni aja jooksul kohaliku Maccabi vastu skoori avada. Alles 64. minutil lõi kaitsja Daniel van Buyten 1:0, Thomas Mülleri tabamused 86.ja 88. minutil kasvatasid Bayerni võidu suureskooriliseks.

Torino Juventus ja Bordeaux' Girondins vahetasid itaallaste kodus väravaid teisel poolajal. Vincenzo Iaquinta viis 63. minutil Vana Daami juhtima, tosin minutit hiljem lõi tšehh Jaroslav Plašil Prantsusmaa meistri poolel viigivärava.