Neljas kategoorias (mehed, naised, naisjuuniorid ja meesjuuniorid) võistlesid 19 golfarit, kellel oli eelvoorus võimalus lüüa 6 palli, mis pidid maanduma võistluse läbiviimiseks kohandatud PAR-20 väljaku esimese raja fairwayle. Eelvoorude parimad jätkasid finaalis, kus samuti sai lüüa kuus palli.

Võistlemist alustasid naisjuuniorid, kellest parimaks osutus Merlin Palm (pikim löök 224 m), teiseks tuli Annika Meos (211 m). Mõlemad golfarid olid ainsad, kes said iga löögiga ka tulemuse kirja.

Naiste arvestuses läks esikoht Kristina Kuzmenokile, kelle päva parim tulemus oli 205 m. Teiseks tuli Virge Naeris.

Meesjuunioride esikoha võitis Sander Sarap finaalis tehtud 260-meetrise löögiga. Erik Tiitus suutis lüüa 255-meetrise löögi ning tuli teiseks. Meesjuunioride kogu võistluse pikima löögi tegi samuti Sander Sarap - 263 meetrit.

Kõige suurem osavõtjate arv oli meeste kategoorias, kus võitja selgitamiseks läks vaja ka poolfinaali. Paaridest Mark Suursalu – Marek Saage ja Marko Palm – Raul Kirjanen said finaali Suursalu ja Kirjanen. Finaalis tegi kogu võistluse pikima löögi Mark Suursalu (285 meetrit) ja võitis karika. Raul Kirjaneni pikim löök oli 264 m.

Sarnast võistlust korraldatakse ka mujal maailmas, kus aga ei kasutata tavalisi golfikeppe, vaid võistluse jaoks spetsiaalselt kohandatud drivereid, mis tavalistest veidi pikemad ja jäigemad. Levinuimaks palliks on nendel võistlustel Pinnacle Gold FX Long, mis võtab vähem vinti sisse ning põrkab ja veereb tänu sellele rohkem. Maailma pikimad löögid ulatuvad pea-aegu 500 meetrini, kuigi tavaliselt sellistel võistlustel jäävad võidutulemused 400 m lähedale.

PGA Touri mängijate keskmine driveriga tehtud löök viib palli umbes 260 meetri kaugusele, kuid pikemad löögid kanduvad ka üle 400 meetri. 2009. aasta pikimate lööjate nimekirjas on esimene Charley Hoffman 427-meetrise löögiga. Sama nimekirja viimane on Phil Mickelson 324 meetriga.