Eestlastest jõudis ainsana veerandfinaali Peeter Kümmel 27. ajaga, kuid  poolfinaali edenemiseks mehel enam jõudu polnud. Priit Naruski laeks jäi kvalifikatsioonis 37. koht, Timo Simonlatser oli 47. ning Anti saarepuu 65.

Naistest noppis järjekordse MK-etapivõidu sarja üldliider Virpi Kuitinen. Soomlannast oli 0,8 sekundit kehvem sloveenlanna Petra Majdic, kellele järgnesid norralanna Astrid Jacobsen (+1,6), soomlanna Aino Kaisa Saarinen (+3,9), rootslanna Lina Andersson (+5,8) ning soomlanna Mona-Liisa Malvalehto (+7,7).

Naiste sprindi B-finaali võitis soomlanna Pirjo Muranen, talle järgnesid poolatar Justyna Kowalczyk, jaapanlanna Madoka Natsumi, norralannad Ingrid Aunet Tyldum ja Karianne Bjellaanes ning soomlanna Kirsi Perälä.

Ükski Eesti naissuusataja kvalifikatsioonist edasi ei pääsenud. Kaili Sirge kohaks jäi 40. ning Piret Pormeister pidi leppima 57. ehk viimase kohaga.