Eesti jalgpallikoondis kohtub kolmapäeval, 20. augustil kell 19:00 Tallinnas A. Le Coq Arenal peetavas ametlikus maavõistlusmängus Maltaga. Peatreener Tarmo Rüütli kutsus rivistusse 20 mängijat, teatas Eesti Jalgpalli Liit.

Eesti ja Malta on varem kohtunud kolmel korral. 1992. aastal Vallettas peetud MM-valikmängus tehti 0:0 viik, järgmisel aastal Tallinnas peetud valiksarja kohtumises sai Malta 1:0 võidu. Viimati olid koondised vastamisi 2004. aasta veebruaris, kui Vallettas teenis Malta 5:2 võidu – Eesti väravad lõid toona Vjatšeslav Zahovaiko ja Raio Piiroja.

Viimases FIFA jalgpallikoondiste edetabelis asub Malta 131. ja Eesti 121. kohal.

Eesti – Malta mängu piletid on müügil Piletilevis, ühe pääsme hind on 150 krooni.

Enne Eesti – Malta kohtumist leiab A. Le Coq Arenal aset sõprusmäng armeenlaste võistkonna FC Ararat ja Eesti muusikute koondise vahel. Kohtumine algab kell 17:00 ning kestab 2x30 minutit, sissepääs mängule Eesti – Malta pileti ettenäitamisel.