Eesti 2008/2009. aasta meeste jalgpalli karikavõistlustel oli 1/64-finaalis tõsistes raskustes meistriliigas mängiv Pärnu Vaprus, kes suutis teise liiga JK Võrust jagu saada alles lisaaja järel, teise meistriliiga klubina eile võistlustules olnud Nõmme Kalju alistas oma vastase aga probleemideta.

Pärnu meeskond jäi juba 14. minutil Priit Pikkeri omaväravast taha ning 0:1 seis püsis tablool kuni 66. minutini, mil penaltist Aleksei Galkin skoori viigistas. Võidu kindlustas Vaprusele alles Martin Partsioja 115. minutil löödud värav.

Nõmme Kalju mängis aga 11:0 üle Kristiine JK, kolm tabamust said kirja nii Sven-Jarno Lullu kui ka Felipe Nunes.

2008/2009. aasta karikavõistlused – 1/64-finaal, eilsed kohtumised

Võru JK (II) - Pärnu JK Vaprus* (ML) 1:1 (1:1) lisaajal 1:2
Väravad: 14. ov. Priit Pikker - 66. pen. Aleksei Galkin, 115. Martin Partsioja
Hoiatused: 57. Vaimar Vill, 71. Siim Salandu, 95., 100. Tauno Kikas - 53. Rain Põldme, 73. Aleksei Galkin, 75. Jevgeni Novikov, 110. Tanel Melts
Eemaldamised: 81. Liivo Juul, 100. Tauno Kikas - 81. Maido Pakk

FC Elva II* (III) - Tallinna FC Olympic (III) 3:2 (1:1)
Väravad: 10. Juri Sirokov, 57., 61. Kaarel Tani - 23. Kristjan Lainjärv, 82. Andri Purila
33. Veiko Haan ei realiseerinud penaltit
Hoiatused: 78. Karl Bussov - 57. Alik Teino, 62. Raul Seema

FC Linnugripp (IV) - Põlva FC Lootos* (III) 1:3 (0:2)
Väravad: 90.+3. Ivo Kuter - 2., 18. Alar Alve, 90.+2. Egon Kasuk
Hoiatused: 51. Valdo Viikmaa - 76. Sten Mõtus

FC Elva* - JK Jalgpallihaigla 2:1 (1:0)
Väravad: 6. Tauno Laja, 51. Tauri Tursk - 71. Endre Rannaste
Hoiatus: Volperk (FC Elva)

Tallinna JK Kaitseliit Kalev - Nõmme JK Kalju II* 2:3 (1:1)
Väravad: 2., 52. Meelis Tasa - 7. Andreas Aniko, 72. Deniss Vassiljev, 79. Karl Karimõisa
Hoiatused: 30. Sami-Sander Kivi (JK Kalju II)

Kristiine JK - Nõmme JK Kalju* 0:11 (0:5)
Väravad: 12., 35. Ingemar Teever, 24., 32., 60. Sven-Jarno Lullu, 39., 73., 80. Felipe Nunes, 59., 65. pen. Anti Kõlu, 81. o.v. Alari Rahumägi
Hoiatus: 31. Andrus Tammsaar